Gå til hovedindhold

Arozzi Nova 49” Curved 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz

ArozziComputerskærmeEAN: 0850072937014
Pris fra 6.248 krtil 11.519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5.271 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.056 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Arozzi Nova 49” Curved 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6248 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" Arozzi Nova 49" Curved computer monitor
6.248 kr
Til butik
49" Arozzi Nova 49" Curved computer monitor billede

Produktinformation

Arozzi Nova 49" Curved computerskærm 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pixel Dual QHD LED Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: AZ-NO-49TUW165-WT
EAN: 0850072937014
Varenr.: 3422170
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Nova 49” Curved 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz
8.614 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Arozzi Nova 49" buet skærm - 5120 × 1440 Dual QHD, hvid
11.499 kr
Til butik
Arozzi Nova 49" buet skærm - 5120 × 1440 Dual QHD, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved buet ultrabred skærm til gaming og arbejdeArozzi Nova 49" er en buet ultrabred skærm designet til dig, der vil have masser af plads til spil, video og multitasking. Den brede 32:9-oplevelse i 5120 × 1440 Dual QHD giver et imponerende overblik, så du kan have flere vinduer åbne side om side eller blive opslugt af dine favoritspil. Den hvide finish passer stilrent ind på skrivebordet.Klare farver og flydende bevægelserSkærmen bruger et VA-panel, som leverer dybe kontraster og levende farver. Den høje opdateringshastighed på 165 Hz og en responstid på 1 ms (MPRT) gør bevægelserne glatte og responsive - en fordel i hurtige spil og når du scroller gennem store tidslinjer.Skærmstørrelse: 49" (124,5 cm)Opløsning: 5120 × 1440 (Dual QHD)Paneltype: VAOpdateringshastighed: 165 HzResponstid: 1 ms (MPRT)Format: Ultrawide 32:9Farve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Skærme
Vægt: 33.33g
EAN: 0850072937014
Varenr.: 2159568
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arozzi Nova 49" buet skærm - 5120 × 1440 Dual QHD, hvid
11.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 49” Curved 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 49” Curved 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK6.248 kr6.248 krKøb
2CompuMail DK8.614 kr8.614 krKøb
3Boligcenter DK11.499 kr11.499 krKøb
4Vivas DK11.519 kr12.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Nova 49” Curved 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Nova 49” Curved 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz i 158 dage. Laveste pris i perioden er 5.546 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 6.890 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.180 kr.

Den nuværende pris på 6.248 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Arozzi Nova 49” Curved 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Arozzi Nova 49” Curved 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20266.248 kr13 kr (0%)
23. maj 20266.235 kr19 kr (0%)
22. maj 20266.216 kr19 kr (0%)
21. maj 20266.197 kr19 kr (0%)
17. maj 20266.178 kr38 kr (1%)
16. maj 20266.216 kr10 kr (0%)
14. maj 20266.226 kr9 kr (0%)
13. maj 20266.235 kr13 kr (0%)
7. maj 20266.248 kr3 kr (0%)
3. maj 20266.245 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret