Gå til hovedindhold

Arozzi Favo - mouse - USB - red - Mus - Optisk - 7 knapper - Rød

ArozziMus og trackballsEAN: 0850009447487
Pris fra 229 krtil 499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Arozzi Favo - mouse - USB - red - Mus - Optisk - 7 knapper - Rød og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Favo - mouse - USB - red - Mus - Optisk - 7 knapper - Rød
229 kr
Til butik
Arozzi Favo - mouse - USB - red - Mus - Optisk - 7 knapper - Rød billede

Produktinformation

Mus, optisk, 7 knapper, kablet, USB, rød

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Mus
Artikel nr.: AZ-FAVO-BKRD
EAN: 0850009447487
Varenr.: 3232088
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Favo - Mus - optisk - 7 knapper - kablet - USB - Rød
259 kr
Til butik
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arozzi Favo Ultra Light Gaming Mouse - Red
349 kr
Til butik
Arozzi Favo Ultra Light Gaming Mouse - Red billede

Produktinformation

Arozzis ultralight mus FAVO er en utrolig let. Men utrolig kraftfuld mus, så man for det ultimative mix af en let mus med honeycomb design som ligger perfekt og køligt i hånden. Men så på samme tid er udrustet med en af de bedste sensorer og switches, som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Gaming mus
EAN: 0850009447487
Varenr.: AZ123
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Favo Optisk Kabling Sort Rød
432 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Arozzi Favo gaming-mus - højrehåndet, USB, optisk, 16.000 DPI
459 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arozzi Favo gaming-mus - højrehåndet, USB, optisk, 16.000 DPI
479 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Arozzi Favo Optisk Kabling Sort Rød Mus - GEEKD.dk
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Favo - mouse - USB - red - Mus - Optisk - 7 knapper - Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Favo - mouse - USB - red - Mus - Optisk - 7 knapper - Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK229 kr268 krKøb
2CS MEGASTORE DK259 kr298 krKøb
3WEBdanes349 kr349 krKøb
4CompuMail DK432 kr432 krKøb
5Boligcenter DK459 kr459 krKøb
6Vivas DK479 kr558 krKøb
7Geekd499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Favo - mouse - USB - red - Mus - Optisk - 7 knapper - Rød

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Favo - mouse - USB - red - Mus - Optisk - 7 knapper - Rød i 140 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 234 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 229 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Arozzi Favo - mouse - USB - red - Mus - Optisk - 7 knapper - Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Arozzi Favo - mouse - USB - red - Mus - Optisk - 7 knapper - Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026229 kr1 kr (0%)
27. maj 2026228 kr1 kr (0%)
23. maj 2026227 kr1 kr (0%)
22. maj 2026226 kr1 kr (0%)
17. maj 2026225 kr1 kr (0%)
14. maj 2026226 kr1 kr (0%)
10. maj 2026227 kr1 kr (0%)
9. maj 2026228 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026227 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026228 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret