Gå til hovedindhold

Ledvance Armatur Linear Compact switch, 300, LED 4W 4000K, 450 lumen

LedvanceLamperEAN: 4058075106093
Pris fra 61 krtil 102,98 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 41,98 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Armatur Linear Compact switch, 300, LED 4W 4000K, 450 lumen og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Linear Compact Switch 300 Armatur 4W/4000K, hvid
-3%61 kr
Før 63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Linear Compact Switch 300 Armatur 4W/4000K, hvid billede

Produktinformation

Linear er et lysarmatur der er ideel til f.eks. montering under skabe. Lysarmaturet kan sammenbygges, således at der sidder op til 10 armaturer på række. Linear har indbygget LED lyskilde og afbryder. Tekniske specifikationer Farve: Hvid Materiale: Polyka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Indendørslamper
Farve: Hvid
EAN: 4058075106093
Varenr.: 5642003826
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEDVANCE linear compact switch 300 4w/4000k
65 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEDVANCE LN COMP SWITCH 300, T5, 4000 K, 450 lm, IP20, Hvid
69 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mainline Led 300 4w/4000k Ip20
77 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Linear Compact Switch 4W/840 300Mm
92,61 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Linear compact switch 4w/840 300mm
96,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Armatur Linear Compact switch, 300, LED 4W 4000K, 450 lumen
102,98 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Armatur Linear Compact switch, 300, LED 4W 4000K, 450 lumen
102,98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armatur Linear Compact switch, 300, LED 4W 4000K, 450 lumen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armatur Linear Compact switch, 300, LED 4W 4000K, 450 lumen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl61 kr61 krKøb
2Proshop DK65 kr104 krKøb
3CS MEGASTORE DK69 kr108 krKøb
4Elvvs.dk77 kr77 krKøb
5Billigelogvvs.dk92,61 kr92,61 krKøb
6MaintainIt96,25 kr96,25 krKøb
7EL-GROSSISTEN102,98 kr102,98 krKøb
8EL-NETSALG102,98 kr102,98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Armatur Linear Compact switch, 300, LED 4W 4000K, 450 lumen

PriceData har fulgt prisen på Armatur Linear Compact switch, 300, LED 4W 4000K, 450 lumen i 181 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Armatur Linear Compact switch, 300, LED 4W 4000K, 450 lumen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Armatur Linear Compact switch, 300, LED 4W 4000K, 450 lumen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202661 kr4 kr (6%)
30. maj 202665 kr4 kr (7%)
12. maj 202661 kr4 kr (6%)
11. maj 202665 kr4 kr (7%)
3. maj 202661 kr4 kr (6%)
2. apr. 202665 kr3 kr (4%)
19. mar. 202668 kr3 kr (5%)
9. mar. 202665 kr2 kr (3%)
5. mar. 202663 kr2 kr (3%)
4. mar. 202665 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret