Gå til hovedindhold

Armaf eau de parfum ventana pour homme 100ml

ArmafParfume og eau de cologneEAN: 6294015102260
Pris fra 129 krtil 275 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 128 kr 14. maj

Sammenlign priser på Armaf eau de parfum ventana pour homme 100ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Armaf Ventana EDP 100 ml
129 kr
Til butik
Armaf Ventana EDP 100 ml billede

Produktinformation

Tænd dine sanser med den fængslende aroma af Armafs Ventana Pour Homme Eau De Parfum. Lanceret i 2017 af det ansete designhus Armaf, denne dragende duft til mænd er et vidnesbyrd om mærkets forpligtelse til kvalitet og innovation. Med en størrelse på 100 ml er denne parfume designet til at holde, hvilket gør den til en perfekt tilføjelse til enhver mands plejerutine. Oplev et udbrud af friskhed, mens du spreder denne lokkende duft, der afslører forfriskende topnoter af grapefrugt, citron og mandarin. Denne livlige start går jævnt over til et hjerte fyldt med den beroligende aroma af lavendel, det krydrede strejf af geranium og de jordagtige toner af vetiver og patchouli. Rejsen med denne duft afsluttes med en varm base af cedertræ, rav og ædle træsorter, hvilket skaber en duft, der er både kompleks og overbevisende. Armaf Ventana er ikke bare en parfume, men en erklæring om sofistikering og charme. Dens unikke blanding af noter gør den til en alsidig duft, perfekt til både dag- og natbrug. Uanset om du er på vej til et forretningsmøde eller en afslappet udflugt, er denne duft designet til at efterlade et varigt indtryk.

Produktspecifikationer

Mærke: Armaf
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6294015102260
EAN: 6294015102260
Varenr.: 3326453
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Armaf eau de parfum ventana pour homme 100ml
149 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Armaf Ventana Pour Homme Edp Spray 100 ml
177 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Armaf Ventana Pour Homme EDP 100 ml
179 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Armaf - Ventana Pour Homme - 100 ml - Edp
-67%198,95 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Armaf Ventana Homme Eau de Parfum 100 ml
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armaf eau de parfum ventana pour homme 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armaf eau de parfum ventana pour homme 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK129 kr168 krKøb
2Hobbix149 kr149 krKøb
3Teknikproffset DK177 kr226 krKøb
4Beautycos DK179 kr208 krKøb
5BilligParfume.dk198,95 kr198,95 krKøb
6Lyko DK275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Armaf eau de parfum ventana pour homme 100ml

PriceData har fulgt prisen på Armaf eau de parfum ventana pour homme 100ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 198,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Armaf eau de parfum ventana pour homme 100ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Armaf eau de parfum ventana pour homme 100ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026129 kr1 kr (1%)
14. maj 2026128 kr21 kr (14%)
3. maj 2026149 kr28 kr (16%)
1. maj 2026177 kr28 kr (19%)
16. apr. 2026149 kr28 kr (16%)
15. apr. 2026177 kr28 kr (19%)
9. mar. 2026149 kr30 kr (17%)
8. mar. 2026179 kr30 kr (20%)
26. feb. 2026149 kr49,95 kr (25%)
25. feb. 2026198,95 kr49,95 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret