Gå til hovedindhold

Armaf Club de Nuit Intense Woman Eau de Parfum 105 ml

ArmafParfume og eau de cologneEAN: 6085010094977
Pris fra 238,95 krtil 329 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90,05 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 232 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Armaf Club de Nuit Intense Woman Eau de Parfum 105 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 238.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Armaf - Club de Nuit Intense Woman - 105 ml - Edp
-52%238,95 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Armaf - Club de Nuit Intense Woman - 105 ml - Edp billede

Produktinformation

Armaf Club de Nuit Intense Woman Eau de Parfum 105 ml

Produktspecifikationer

Mærke: armaf
Kategori: Parfume til kvinder
Farve: Gylden (Golden), Sort (Black), Guld (Gold)
Størrelse: 105 ml
EAN: 6085010094977
Varenr.: 6085010094977
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ARMAF Club De Nuit Intense Woman Eau De Parfum 105ml
-20%249 kr
Før 312 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Armaf Club De Nuit Intense Edp Spray 105 ml
256 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Armaf Club de Nuit Intense Woman Eau de Parfum 105 ml
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armaf Club de Nuit Intense Woman Eau de Parfum 105 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armaf Club de Nuit Intense Woman Eau de Parfum 105 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk238,95 kr238,95 krKøb
2Cocopanda DK249 kr249 krKøb
3Teknikproffset DK256 kr305 krKøb
4Lyko DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Armaf Club de Nuit Intense Woman Eau de Parfum 105 ml

PriceData har fulgt prisen på Armaf Club de Nuit Intense Woman Eau de Parfum 105 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 228 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 238,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Armaf Club de Nuit Intense Woman Eau de Parfum 105 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Armaf Club de Nuit Intense Woman Eau de Parfum 105 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026238,95 kr10,05 kr (4%)
23. maj 2026249 kr10,05 kr (4%)
20. apr. 2026238,95 kr17,05 kr (7%)
19. apr. 2026256 kr17,05 kr (7%)
9. apr. 2026238,95 kr6,95 kr (3%)
27. mar. 2026232 kr6,95 kr (3%)
26. feb. 2026238,95 kr4,95 kr (2%)
1. feb. 2026234 kr14,95 kr (6%)
5. jan. 2026248,95 kr30,05 kr (11%)
4. jan. 2026279 kr30,05 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret