Gå til hovedindhold

Armaf Club de Nuit Blue Iconic Eau De Parfum 105 ml (man)

ArmafParfume og eau de cologneEAN: 6294015164152
Pris fra 248 krtil 485 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233 kr 16. maj

Sammenlign priser på Armaf Club de Nuit Blue Iconic Eau De Parfum 105 ml (man) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Armaf Club De Nuit Blue Iconic EDP - 105 ml
248 kr
Til butik
Armaf Club De Nuit Blue Iconic EDP - 105 ml billede

Produktinformation

EDP spray giver en træagtig aromatisk duft fra Armaf's Club De Nuit-kollektion med topnoter af grapefrugt og mynte, et krydret-blomstret hjerte og en dyb røgelse-rav-træbase i en 105 ml flaske. Armaf Club De Nuit Blue Iconic EDP, lanceret i 2022, er designet til unisex brug og udvikler sig fra lys citrus og koriander til ingefær, muskatnød, melon og jasmin og afrundes med frankincense, rav, cedertræ, sandeltræ, patchouli, labdanum og trænoter. Duftfamilie: Woody Aromatic Topnoter: grapefrugt, mynte, pink peber, citron, koriander Hjertenoter: ingefær, muskatnød, melon, jasmin Basenoter: frankincense, rav, cedertræ, sandeltræ, patchouli, labdanum, trænoter Type: flydende parfume (EDP spray) Volumen: 105 ml Velegnet til: unisex En raffineret duftprofil, der går fra frisk energi til varm dybde for en mindeværdig afslutning.

Produktspecifikationer

Mærke: Armaf
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6294015164152
EAN: 6294015164152
Varenr.: 3328862
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Armaf Club de Nuit Blue Iconic Eau De Parfum 105 ml (man)
251 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ARMAF Club De Nuit Iconic Eau De Parfum 105ml
-20%324 kr
Før 405 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ARMAF Club De Nuit Iconic Eau De Parfum 105ml billede

Produktinformation

Club De Nuit Iconic Eau De Parfum er en parfume fra Armaf, som kombinerer friskhed og varme maskuline nuancer. Duften åbner med en energisk blanding af grapefrugt, citron, rosépeber, mynte og koriander, hvilket giver en livlig og krydret introduktion.

Produktspecifikationer

Mærke: Armaf
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 24
EAN: 6294015164152
Varenr.: 3329923
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Armaf - Club de Nuit Blue Iconic - 105 ml - Edp
-42%349 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Armaf Club de Nuit Blue Iconic Eau de Parfum 105 ml
485 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armaf Club de Nuit Blue Iconic Eau De Parfum 105 ml (man) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armaf Club de Nuit Blue Iconic Eau De Parfum 105 ml (man) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK248 kr287 krKøb
2CS MEGASTORE DK251 kr290 krKøb
3Cocopanda DK324 kr324 krKøb
4BilligParfume.dk349 kr349 krKøb
5Lyko DK485 kr485 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Armaf Club de Nuit Blue Iconic Eau De Parfum 105 ml (man)

PriceData har fulgt prisen på Armaf Club de Nuit Blue Iconic Eau De Parfum 105 ml (man) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 330 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Armaf Club de Nuit Blue Iconic Eau De Parfum 105 ml (man). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Armaf Club de Nuit Blue Iconic Eau De Parfum 105 ml (man) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026248 kr3 kr (1%)
30. maj 2026251 kr3 kr (1%)
26. maj 2026248 kr3 kr (1%)
19. maj 2026251 kr18 kr (8%)
16. maj 2026233 kr18 kr (7%)
7. maj 2026251 kr8 kr (3%)
21. apr. 2026259 kr26 kr (11%)
19. apr. 2026233 kr18 kr (7%)
16. apr. 2026251 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026252 kr11 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret