Gå til hovedindhold

Solutions 2 GO ARK: Survival Ascended - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure

Solutions 2 GOSpilEAN: 0884095214623
Pris fra 219 krtil 249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172 kr 27. apr.

Sammenlign priser på ARK: Survival Ascended - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARK: Survival Ascended - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure
219 kr
Til butik
ARK: Survival Ascended - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure billede

Produktinformation

Studio Wildcard ARK: Survival Ascended Standard PlayStation 5

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
Artikel nr.: 0884095214623
EAN: 0884095214623
Varenr.: 3243409
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Solutions 2 GO ARK: Survival Ascended
232 kr
Til butik
Solutions 2 GO ARK: Survival Ascended billede

Produktinformation

Genopstå i en ny dinosauroverlevelsesoplevelse, der overgår dine vildeste drømme ... da ARK er gentænkt fra bunden til den næste generation af videospilteknologi med Unreal Engine 5! Du vågner på en mystisk ø, og dine sanser overvældes af det blændende sollys og de strålende farver, der preller af på alle overflader omkring dig, og det azurblå vand på en grøn ø, der skvulper mod dine bare fødder. Et dybt brøl giver ekko fra den tågede jungle og får dig til at reagere, og du rejser dig op - ikke bange, men nysgerrig. Er du klar til at danne en stamme, tæmme og opdrætte hundredvis af dinosaurer og andre urtidsdyr, udforske, skabe, bygge og kæmpe dig vej til toppen af fødekæden? Din nye verden venter ... træd gennem spejlet og bliv en del af den!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
EAN: 0884095214623
Varenr.: C93150
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ark: Survival Ascended - PS5
239,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ARK: Survival Ascended - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARK: Survival Ascended - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARK: Survival Ascended - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK219 kr258 krKøb
2Teknikproffset DK232 kr281 krKøb
3Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
4Geekd249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARK: Survival Ascended - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure

PriceData har fulgt prisen på ARK: Survival Ascended - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure i 179 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for ARK: Survival Ascended - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for ARK: Survival Ascended - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026219 kr25 kr (13%)
29. apr. 2026194 kr22 kr (13%)
27. apr. 2026172 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026173 kr21 kr (11%)
24. apr. 2026194 kr20 kr (11%)
19. apr. 2026174 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026175 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026176 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026177 kr17 kr (9%)
11. apr. 2026194 kr17 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret