Gå til hovedindhold

Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - beige

ArieteElkedlerEAN: 8003705114289
Pris fra 384 krtil 439 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 324 kr 13. maj

Sammenlign priser på Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - beige og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 384 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ariete Vattenkokare, vintage, Beige
384 kr
Til butik
Ariete Vattenkokare, vintage, Beige billede

Produktinformation

Kettle 1,7 liter, Vintage, Beige.

Produktspecifikationer

Mærke: Ariete
Kategori: Elkedel
EAN: 8003705114289
Varenr.: C32328
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - beige
385 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ariete 2877 Vintage Elkedel Beige
386 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel Ariete Vintage 1,7 l - beige
-18%419 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel Ariete Vintage 1,7 l - beige
-17%439 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ariete 2877 Vintage Elkedel Beige
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK384 kr443 krKøb
2CS MEGASTORE DK385 kr424 krKøb
3CompuMail DK386 kr386 krKøb
4Boligcenter DK419 kr419 krKøb
5Vivas DK439 kr508 krKøb
6Ultrashop439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - beige

PriceData har fulgt prisen på Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - beige i 172 dage. Laveste pris i perioden er 324 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 384 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026384 kr38 kr (11%)
29. maj 2026346 kr40 kr (10%)
28. maj 2026386 kr2 kr (1%)
27. maj 2026384 kr39 kr (11%)
26. maj 2026345 kr1 kr (0%)
25. maj 2026344 kr2 kr (1%)
24. maj 2026346 kr3 kr (1%)
22. maj 2026349 kr1 kr (0%)
21. maj 2026348 kr1 kr (0%)
18. maj 2026349 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret