Gå til hovedindhold

Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml woman

Ariana GrandeParfume og eau de cologneBlomstret frugtagtig gourmandFeminin duft til kvinderEAN: 0812256020301

Ariana Grande Ari EDP er en fortryllende blomster- og frugtagtig gourmand duft med hindbær, vanilje orkidé og skumfidus. Perfekt til kvinder der ønsker elegance. Læs mere

Pris fra 268 krtil 424 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 267 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml woman og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml woman
268 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ariana Grande Ari Spray
268 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ariana Grande Ari Edp 100ml
-16%317 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml
-20%340 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ariana Grande - Ari - 100 ml - Edp
-33%379 kr
Før 565 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ariana Grande - Ari Edp 100 Ml
-11%399,95 kr
Før 449,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Ariana Grande Ari Eau de Parfum - 100 ml
401 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ariana Grande Ari EDP 100 ml
-25%423,75 kr
Før 565 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Ariana Grande EdP 100 ml
424 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml woman koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml woman koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK268 kr307 krKøb
2Proshop DK268 kr307 krKøb
3Teknikproffset DK317 kr366 krKøb
4Cocopanda DK340 kr340 krKøb
5BilligParfume.dk379 kr379 krKøb
6Gucca.dk399,95 kr399,95 krKøb
7NordicFeel DK401 kr401 krKøb
8NiceHair.dk423,75 kr423,75 krKøb
9Lyko DK424 kr424 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Ariana Grande Ari Eau de Parfum 100ml

Ariana Grande

Ariana Grande Ari EDP er en fortryllende blomster- og frugtagtig gourmand duft med hindbær, vanilje orkidé og skumfidus. Perfekt til kvinder der ønsker elegance.

• parfume
• duft
• eau de parfum
• EDP
• Ariana Grande
• celebrity duft
• blomsterduft
• frugtagtig duft
• gourmand duft
• feminin parfume
• su00f8d duft
• Feminin duft til kvinder
• Blomstret frugtagtig gourmand

Beskrivelse

Ariana Grande Ari EDP er en livlig og uimodståelig duft, der med det samme vækker dine sanser og giver dig en følelse af selvsikkerhed og charme. Denne blomstret frugtagtige gourmand duft omfavner huden med sine luksuriøse noter og efterlader et sødt, feminint indtryk. Parfumen åbner med friske indslag af hindbær, pære og grapefrugt, som efterfølges af et blomstrende hjerte med vaniljeorkidé, rose og liljekonval. I basen finder du sød skumfidus, sensuel moskus og varme trænoter, der tilsammen skaber en harmonisk og dragende duftoplevelse. Perfekt til kvinder som ønsker at udstråle elegance og selvtillid både i hverdagen og til særlige lejligheder.

Specifikationer

Volumen:100ml
Dufttype:Eau de Parfum (EDP)
Topnoter:Hindbær, Pære, Grapefrugt
Basenoter:Skumfidus, Moskus, Trænoter
Målgruppe:Kvinder
Duftfamilie:Blomstret Frugtagtig Gourmand
Hjertenoter:Vanilje Orkidé, Rose, Liljekonval
Lanceringsår:2015

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder Ariana Grande Ari EDP på huden?

Som Eau de Parfum med 7-15% duftolier holder Ari EDP typisk 6-8 timer på huden, afhængigt af din hudtype og omgivelserne.

Hvilke duftnoter indeholder Ariana Grande Ari?

Ari har topnoter af hindbær, pære og grapefrugt, mellemnoter af vanilje orkidé, rose og liljekonval, samt basenoter af skumfidus, moskus og trænoter.

Er Ariana Grande Ari egnet til daglig brug?

Ja, den søde og feminine duft er perfekt til daglig brug, men også elegant nok til særlige lejligheder. Den er ikke for tung til hverdagsbrug.

Hvilken årstid passer Ariana Grande Ari bedst til?

Med sine frugtagtige topnoter og varme basenoter er Ari ideel til forår og sommer, men de gourmand elementer gør den også velegnet til efterår.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml woman

PriceData har fulgt prisen på Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml woman i 184 dage. Laveste pris i perioden er 261 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml woman. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml woman de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026268 kr2 kr (1%)
4. maj 2026270 kr2 kr (1%)
3. maj 2026268 kr4 kr (1%)
2. maj 2026272 kr4 kr (1%)
1. maj 2026276 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026273 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026276 kr26 kr (9%)
25. apr. 2026302 kr31 kr (11%)
24. apr. 2026271 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026270 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret