Gå til hovedindhold

PC kabinet ARCTIC Xtender Mirror Black - tårn, E-ATX, hærdet glas, uden strømforsyning

ArcticComputerkomponenterEAN: 4895265000577
Pris fra 757 krtil 1.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 562 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PC kabinet ARCTIC Xtender Mirror Black - tårn, E-ATX, hærdet glas, uden strømforsyning og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 757 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic Xtender Case Mirror Black Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Glass Sort
757 kr
Til butik
Arctic Xtender Case Mirror Black Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Glass Sort billede

Produktinformation

Arctic Xtender Case Mirror Black - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - mirror black - Transparent Glass - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACPCC00018A
EAN: 4895265000577
Varenr.: 1003548305
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet ARCTIC Xtender Mirror Black - tårn, E-ATX, hærdet glas, uden strømforsyning
-38%869 kr
Før 1.404 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet ARCTIC Xtender Mirror Black - tårn, E-ATX, hærdet glas, uden strømforsyning
-38%889 kr
Før 1.424 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic Xtender (Mirror Black) - Kabinet - Miditower - Sort
1.056 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic Xtender Case Mirror Black Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Glass Sort
1.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PC kabinet ARCTIC Xtender Mirror Black - tårn, E-ATX, hærdet glas, uden strømforsyning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PC kabinet ARCTIC Xtender Mirror Black - tårn, E-ATX, hærdet glas, uden strømforsyning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK757 kr757 krKøb
2Boligcenter DK869 kr869 krKøb
3Vivas DK889 kr939 krKøb
4Proshop DK1.056 kr1.056 krKøb
5Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PC kabinet ARCTIC Xtender Mirror Black - tårn, E-ATX, hærdet glas, uden strømforsyning

PriceData har fulgt prisen på PC kabinet ARCTIC Xtender Mirror Black - tårn, E-ATX, hærdet glas, uden strømforsyning i 166 dage. Laveste pris i perioden er 757 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.004 kr.

Den nuværende pris på 757 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for PC kabinet ARCTIC Xtender Mirror Black - tårn, E-ATX, hærdet glas, uden strømforsyning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for PC kabinet ARCTIC Xtender Mirror Black - tårn, E-ATX, hærdet glas, uden strømforsyning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026757 kr17 kr (2%)
21. maj 2026774 kr16 kr (2%)
20. maj 2026790 kr9 kr (1%)
18. apr. 2026799 kr45 kr (5%)
11. apr. 2026844 kr18 kr (2%)
4. apr. 2026862 kr17 kr (2%)
26. mar. 2026879 kr221 kr (20%)
18. mar. 20261.100 kr132 kr (14%)
14. mar. 2026968 kr6 kr (1%)
13. mar. 2026974 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret