Gå til hovedindhold

ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM5, AM4, LGA1700, LGA1851) - copper bas

Pris fra 550 krtil 719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM5, AM4, LGA1700, LGA1851) - copper bas og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 550 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB Vandkøler 1-pack Hvid 140 mm
550 kr
Til butik
ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB Vandkøler 1-pack Hvid 140 mm billede

Produktinformation

ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM5, AM4, LGA1700, LGA1851) - copper base with skiving fins - 140 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFRE00187A
EAN: 4895265000331
Varenr.: 1003622275
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM5, AM4, LGA1700, LGA1851) - copper bas
596 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB (White) - CPU Vandkøling
617 kr
Til butik
Arctic Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB (White) - CPU Vandkøling billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, køler RPM: 400 - 2500 ± 10%, køler CFM: max 110, statisk lufttryk: max 5.2 mmH₂O, PWM styret, 280mm radiator med 2 x 140mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, hvid med RGB (styret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: ACFRE00187A
EAN: 4895265000331
Varenr.: 3358403
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB, hvid, 140 mm
-22%659 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB, hvid, 140 mm
-22%679 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB Vandkøler 1-pack Hvid 140 mm
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM5, AM4, LGA1700, LGA1851) - copper bas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM5, AM4, LGA1700, LGA1851) - copper bas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK550 kr550 krKøb
2CS MEGASTORE DK596 kr635 krKøb
3Proshop DK617 kr656 krKøb
4Boligcenter DK659 kr659 krKøb
5Vivas DK679 kr748 krKøb
6Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM5, AM4, LGA1700, LGA1851) - copper bas

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM5, AM4, LGA1700, LGA1851) - copper bas i 148 dage. Laveste pris i perioden er 550 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 723 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 662 kr.

Den nuværende pris på 550 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM5, AM4, LGA1700, LGA1851) - copper bas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for ARCTIC Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM5, AM4, LGA1700, LGA1851) - copper bas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026550 kr12 kr (2%)
16. maj 2026562 kr11 kr (2%)
9. maj 2026573 kr14 kr (2%)
1. maj 2026587 kr12 kr (2%)
25. apr. 2026599 kr38 kr (6%)
22. apr. 2026637 kr30 kr (5%)
18. apr. 2026607 kr51 kr (8%)
17. apr. 2026658 kr8 kr (1%)
16. apr. 2026666 kr6 kr (1%)
15. apr. 2026672 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret