Gå til hovedindhold

Arcade1Up ARCADE 1 UP PAC-MANIA LEGACY 14-IN-1 WIFI ENABLED ARCADE MACHINE Arkademaskine - GEEKD.dk

Arcade1UpElektronikEAN: 1220000276260
Pris fra 3.510 krtil 4.129,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 619,95 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ARCADE 1 UP PAC-MANIA LEGACY 14-IN-1 WIFI ENABLED ARCADE MACHINE Arkademaskine - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3510 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arcade1Up Bandai Namco Legacy arcade Ms.game Pac-Man
3.510 kr
Til butik
Arcade1Up Bandai Namco Legacy arcade Ms.game Pac-Man billede

Produktspecifikationer

Mærke: Arcade1Up
Artikel nr.: PAC-A-200110
EAN: 1220000276260
Varenr.: 1001061675
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arcade1Up BANDAI NAMCO Legacy Arcade Machine Pac-Mania Edition
3.968 kr
Til butik
Arcade1Up BANDAI NAMCO Legacy Arcade Machine Pac-Mania Edition billede

Produktinformation

Arcademaskine bringer autentisk BANDAI NAMCO-klassisk gaming hjem med WiFi-scoretavler, et kabinet der er nemt at samle, matchende riser og en lysende marquee. Arcade1Up BANDAI NAMCO Legacy Arcade Machine Pac-Mania Edition leverer en nostalgisk arcadeoplevelse til spilerum, fan-huler eller kontoret med menuer på skærmen til hurtigt skift mellem de inkluderede titler samt highscores, du kan sammenligne online uden abonnement. WiFi-scoretavler til sammenligning af scores Inkluderer 14 indbyggede spil, inkl. PAC-MAN, GALAGA og DIG DUG Matchende riser inkluderet Lysende marquee Nem menunavigation på skærmen Ikoniske arcadehits i ét kabinet til øjeblikkelig retro-sjov og et iøjnefaldende samtaleemne.

Produktspecifikationer

Mærke: Arcade1Up
Kategori: Spillekonsol
Artikel nr.: PAC-A-200110
EAN: 1220000276260
Varenr.: 3154253
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ARCADE 1 UP PAC-MANIA LEGACY 14-IN-1 WIFI ENABLED ARCADE MACHINE Arkademaskine - GEEKD.dk
3.969 kr
Til butik
ARCADE 1 UP PAC-MANIA LEGACY 14-IN-1 WIFI ENABLED ARCADE MACHINE Arkademaskine - GEEKD.dk billede

Produktinformation

For første gang nogensinde i en BANDAI NAMCO Entertainment Inc. Legacy hjemmearkadespillemaskine har du WiFi highscoretavler! Uden behov for abonnement kan du se, hvordan dine høje scores måler sig op imod andre retrospillere med denne Arcade1Up BANDAI NA...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Arcade1Up
Kategori: Arkademaskine
EAN: 1220000276260
Varenr.: 47316596687184
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Arcade 1 Up - Pac-mania Legacy Arkademaskine - 14 Spil
4.129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCADE 1 UP PAC-MANIA LEGACY 14-IN-1 WIFI ENABLED ARCADE MACHINE Arkademaskine - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCADE 1 UP PAC-MANIA LEGACY 14-IN-1 WIFI ENABLED ARCADE MACHINE Arkademaskine - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.510 kr3.510 krKøb
2Proshop DK3.968 kr3.968 krKøb
3Geekd3.969 kr3.969 krKøb
4Gucca.dk4.129,95 kr4.129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCADE 1 UP PAC-MANIA LEGACY 14-IN-1 WIFI ENABLED ARCADE MACHINE Arkademaskine - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ARCADE 1 UP PAC-MANIA LEGACY 14-IN-1 WIFI ENABLED ARCADE MACHINE Arkademaskine - GEEKD.dk i 185 dage. Laveste pris i perioden er 3.510 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 4.624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.952 kr.

Den nuværende pris på 3.510 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for ARCADE 1 UP PAC-MANIA LEGACY 14-IN-1 WIFI ENABLED ARCADE MACHINE Arkademaskine - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for ARCADE 1 UP PAC-MANIA LEGACY 14-IN-1 WIFI ENABLED ARCADE MACHINE Arkademaskine - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20263.510 kr433 kr (11%)
7. maj 20263.943 kr26 kr (1%)
9. apr. 20263.969 kr459 kr (13%)
29. mar. 20263.510 kr449 kr (11%)
12. feb. 20263.959 kr9 kr (0%)
7. feb. 20263.968 kr9 kr (0%)
6. feb. 20263.959 kr10 kr (0%)
5. feb. 20263.969 kr9 kr (0%)
4. feb. 20263.978 kr1 kr (0%)
3. feb. 20263.979 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret