Gå til hovedindhold

Boligcenter Arbejdsbord med hylde Grå 100 x 55 x 85 cm Pulverlakeret stål

BoligcenterArbejdsbænkeEAN: 8721158629982
Pris fra 909 krtil 978,12 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 69,12 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 899 kr 5. maj

Sammenlign priser på Arbejdsbord med hylde Grå 100 x 55 x 85 cm Pulverlakeret stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 909 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Arbejdsbord Grå 100 x 55 x 85 cm Stål og ingeniørt træ
-16%909 kr
Før 1.087 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arbejdsbord Grå 100 x 55 x 85 cm Stål og ingeniørt træ billede

Produktinformation

Dette industrielle arbejdsbord med justerbare ben er en super tilføjelse til dit værksted. Med sin rå vibe tilføjer det et hårdt, urbant look, der passer perfekt ind i enhver plads. Den glatte overflade lavet af stål og konstrueret træ giver et professionelt touch, mens den fine grå farve passer godt til de fleste indretninger. Det er ideelt for både mekanikere, kreative sjæle og hobbyfolk, og har masser af opbevaring til værktøjer og materialer, så dit arbejdsområde forbliver ryddeligt og effektivt. Dets solide konstruktion betyder, at du kan stole på det til tunge opgaver, både til dine gør-det-selv-projekter og professionelle opgaver. Materialer: Lavet af topkvalitets stål og konstrueret træ, er dette bord solidt og holdbart, perfekt til tunge værktøjer og udstyr. De højkvalitets materialer sikrer, at det holder og fungerer godt over tid.Inkluderede komponenter: Med metalhylder giver dette arbejdsbord masser af plads til at opbevare dine værktøjer, dele og tilbehør. Disse hylder er stærke og pålidelige, hvilket boosterer din arbejdsplads'effektivitet.Funktioner / Funktionalitet / Design: De justerbare ben lader dette bord tilpasse sig ujævne overflader, hvilket giver dig stabilitet og komfort, når du arbejder. Denne funktion sikrer, at dit arbejdsområde er i niveau, så du undgår irriterende risiko eller problemer i værkstedet.Anbefalede anvendelser: Perfekt til et værksted eller garage, dette arbejdsbord er ideelt til gør-det-selv entusiaster, mekanikere eller kreative. Det tilbyder en praktisk løsning til alle slags opgaver, fra samling til vedligeholdelse, og passer ind i ethvert industrielt miljø.Vedligeholdelse: At holde dette arbejdsbord rent er nemt; du skal bare give det en tør aftørring for at holde det friskt. Regelmæssig vedligeholdelse vil forlænge dets levetid og hjælpe det med at køre glat. Farve: GråMateriale: Stål og ingeniørt træ

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdsbænke
Vægt: 19.2g
EAN: 8721158629982
Varenr.: 1580223
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Arbejdsbord Grå 100 x 55 x 85 cm Stål og ingeniørt træ
-16%930 kr
Før 1.107 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arbejdsbord Grå 100 x 55 x 85 cm Stål og ingeniørt træ billede

Produktinformation

Dette industrielle arbejdsbord med justerbare ben er en super tilføjelse til dit værksted. Med sin rå vibe tilføjer det et hårdt, urbant look, der passer perfekt ind i enhver plads. Den glatte overflade lavet af stål og konstrueret træ giver et professionelt touch, mens den fine grå farve passer godt til de fleste indretninger. Det er ideelt for både mekanikere, kreative sjæle og hobbyfolk, og har masser af opbevaring til værktøjer og materialer, så dit arbejdsområde forbliver ryddeligt og effektivt. Dets solide konstruktion betyder, at du kan stole på det til tunge opgaver, både til dine gør-det-selv-projekter og professionelle opgaver. Materialer: Lavet af topkvalitets stål og konstrueret træ, er dette bord solidt og holdbart, perfekt til tunge værktøjer og udstyr. De højkvalitets materialer sikrer, at det holder og fungerer godt over tid.Inkluderede komponenter: Med metalhylder giver dette arbejdsbord masser af plads til at opbevare dine værktøjer, dele og tilbehør. Disse hylder er stærke og pålidelige, hvilket boosterer din arbejdsplads'effektivitet.Funktioner / Funktionalitet / Design: De justerbare ben lader dette bord tilpasse sig ujævne overflader, hvilket giver dig stabilitet og komfort, når du arbejder. Denne funktion sikrer, at dit arbejdsområde er i niveau, så du undgår irriterende risiko eller problemer i værkstedet.Anbefalede anvendelser: Perfekt til et værksted eller garage, dette arbejdsbord er ideelt til gør-det-selv entusiaster, mekanikere eller kreative. Det tilbyder en praktisk løsning til alle slags opgaver, fra samling til vedligeholdelse, og passer ind i ethvert industrielt miljø.Vedligeholdelse: At holde dette arbejdsbord rent er nemt; du skal bare give det en tør aftørring for at holde det friskt. Regelmæssig vedligeholdelse vil forlænge dets levetid og hjælpe det med at køre glat. Farve: GråMateriale: Stål og ingeniørt træSamlede dimensioner: 100 x 55 x 85 CM (L x B x H)Vægt: 16.8 kgOpbevaringMed 2 hylderIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x ArbejdsbordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Arbejdsbænke
Størrelse: 100 x 55 x 85 cm
Vægt: 19.2g
EAN: 8721158629982
Varenr.: 1580223
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arbejdsbord Grå 100 x 55 x 85 cm Stål og ingeniørt træ
-16%930 kr
Før 1.107 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arbejdsbord Grå 100 x 55 x 85 cm Stål og ingeniørt træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Arbejdsbænke
Størrelse: 100 x 55 x 85 cm
Vægt: 19.2g
EAN: 8721158629982
Varenr.: 1580223
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Arbejdsbord med hylde Grå 100 x 55 x 85 cm Pulverlakeret stål
978,12 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arbejdsbord med hylde Grå 100 x 55 x 85 cm Pulverlakeret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arbejdsbord med hylde Grå 100 x 55 x 85 cm Pulverlakeret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK909 kr909 krKøb
2Livera DK930 kr999 krKøb
3Vivas DK930 kr999 krKøb
4DesignShoppen978,12 kr978,12 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arbejdsbord med hylde Grå 100 x 55 x 85 cm Pulverlakeret stål

PriceData har fulgt prisen på Arbejdsbord med hylde Grå 100 x 55 x 85 cm Pulverlakeret stål i 134 dage. Laveste pris i perioden er 858 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 905 kr.

Den nuværende pris på 909 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Arbejdsbord med hylde Grå 100 x 55 x 85 cm Pulverlakeret stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Arbejdsbord med hylde Grå 100 x 55 x 85 cm Pulverlakeret stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026909 kr10 kr (1%)
5. maj 2026899 kr40 kr (4%)
18. feb. 2026939 kr9 kr (1%)
16. feb. 2026930 kr
15. feb. 2026930,23 kr34,23 kr (4%)
14. feb. 2026896 kr43 kr (5%)
13. feb. 2026939 kr50 kr (6%)
7. feb. 2026889 kr50 kr (5%)
6. feb. 2026939 kr55 kr (6%)
4. feb. 2026884 kr26 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret