Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Araloth Lord of Talsyn - Wood Elf Realms - Warhammer: The Old World - Games Workshop

!GW - WarhammerBrætspilEAN: 5011921254729
Pris fra 154,95 krtil 157 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2,05 kr (1% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Araloth Lord of Talsyn - Wood Elf Realms - Warhammer: The Old World - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Wood Elf Realms - Araloth, Lord of Talsyn (2025) - 99122704006
-16%154,95 kr
Før 185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wood Elf Realms - Araloth, Lord of Talsyn (2025) - 99122704006 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds Araloth, Lord of Talsyn, a noble leader for your Wood Elf Realms armies in games of Warhammer: The Old World. Equipped with heavy armour and a shield, he is quite durable – armed with the Spear of Talsyn, he is capa

Produktspecifikationer

Kategori: Forces of Good
EAN: 5011921254729
Varenr.: 354304
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Araloth Lord of Talsyn - Wood Elf Realms - Warhammer: The Old World - Games Workshop
157 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Araloth Lord of Talsyn - Wood Elf Realms - Warhammer: The Old World - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Araloth Lord of Talsyn - Wood Elf Realms - Warhammer: The Old World - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk154,95 kr154,95 krKøb
2NextLevelGames.dk157 kr157 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Araloth Lord of Talsyn - Wood Elf Realms - Warhammer: The Old World - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Araloth Lord of Talsyn - Wood Elf Realms - Warhammer: The Old World - Games Workshop i 183 dage. Laveste pris i perioden er 139,95 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 157 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 154,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Araloth Lord of Talsyn - Wood Elf Realms - Warhammer: The Old World - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Araloth Lord of Talsyn - Wood Elf Realms - Warhammer: The Old World - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026154,95 kr2,05 kr (1%)
22. apr. 2026157 kr17,05 kr (12%)
21. apr. 2026139,95 kr17,05 kr (11%)
20. apr. 2026157 kr17,05 kr (12%)
17. apr. 2026139,95 kr10 kr (7%)
29. mar. 2026149,95 kr7,05 kr (4%)
28. mar. 2026157 kr7,05 kr (5%)
24. mar. 2026149,95 kr7,05 kr (4%)
23. mar. 2026157 kr7,05 kr (5%)
3. mar. 2026149,95 kr7,05 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret