Gå til hovedindhold

Aqiila Sunbird P56 - Sammenklappelig solcelleoplader med USB-C-port

Pris fra 895 krtil 1.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 604 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 695 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Aqiila Sunbird P56 - Sammenklappelig solcelleoplader med USB-C-port og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 895 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Aqiila Vandtæt Solcelleoplader Sunbird P56
895 kr
Til butik
Aqiila Vandtæt Solcelleoplader Sunbird P56 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Power station
EAN: 8716778932017
Varenr.: 10880
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqiila Sunbird P56 56W
-35%909,35 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aqiila Sunbird P56 56W billede

Produktinformation

A must have for every modern camper. The Sunbird P56 portable solar charger is foldable and easy to carry with you on your adventures. When your gadgets need to recharge just find sunshine and unfold the panel. The Sunbird P56 is equipped with a USB-C port that lets you charge your devices on the go. USB-C output 54W Waterproof (IP67) Low weight (1.34 kg)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aqiila
Kategori: Power Station
Artikel nr.: 406030
EAN: 8716778932017
Varenr.: 3361772
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqiila SunBird P56 Transportabel solcelle oplader 45W
1.097 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Aqiila Sunbird P56 - Sammenklappelig solcelleoplader med USB-C-port
1.288 kr
Til butik
Gå til GreenGoing.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Aqiila SunBird P56 Foldbar Solcelleoplader 45W
1.499 kr
Til butik
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Aqiila SunBird P56 Transportabel solcelle oplader 45W
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqiila Sunbird P56 - Sammenklappelig solcelleoplader med USB-C-port koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqiila Sunbird P56 - Sammenklappelig solcelleoplader med USB-C-port koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BatteryStore & More895 kr895 krKøb
2Proshop DK909,35 kr948,35 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.097 kr1.097 krKøb
4Teknikproffset DK1.288 kr1.347 krKøb
5GreenGoing.dk1.499 kr1.499 krKøb
6Danskautoudstyr.dk1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aqiila Sunbird P56 - Sammenklappelig solcelleoplader med USB-C-port

PriceData har fulgt prisen på Aqiila Sunbird P56 - Sammenklappelig solcelleoplader med USB-C-port i 185 dage. Laveste pris i perioden er 695 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 1.362 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.146 kr.

Den nuværende pris på 895 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Aqiila Sunbird P56 - Sammenklappelig solcelleoplader med USB-C-port. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Aqiila Sunbird P56 - Sammenklappelig solcelleoplader med USB-C-port de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026895 kr202 kr (18%)
16. maj 20261.097 kr202 kr (23%)
12. maj 2026895 kr100 kr (13%)
29. apr. 2026795 kr204 kr (20%)
21. apr. 2026999 kr89,65 kr (10%)
13. apr. 2026909,35 kr89,65 kr (9%)
8. apr. 2026999 kr98 kr (9%)
7. apr. 20261.097 kr98 kr (10%)
21. mar. 2026999 kr304 kr (44%)
16. mar. 2026695 kr624,95 kr (47%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret