Gå til hovedindhold

Aqiila Aqiila Sunbird P21 solcelleoplader 21W 406029 Modsvarer: N/A

AqiilaSanitetEAN: 8716778932000
Pris fra 349,5 krtil 925,04 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 575,54 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Aqiila Aqiila Sunbird P21 solcelleoplader 21W 406029 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349.5 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqiila Sunbird P21 21W
-50%349,5 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aqiila Sunbird P21 21W billede

Produktinformation

A must have for every modern camper. The Sunbird P21 portable solar charger is foldable and easy to carry with you on your adventures. When your gadgets need to recharge just find sunshine and unfold the panel. The Sunbird P21 is equipped with a USB-C port that lets you charge your devices on the go. Output: 20W Waterproof (IP67) Low weight (600 g) Maximum power: 21W / 19.8V / 1.06A, VOC: 23.76V, SC: 1.16A Cell type: Sunpower monocrystalline USB-C: PD3.0 5V/3A 9V/2A 12V/1.6A Folded size: 15.5 x 16.5 x 3.5 cm Unfolded size: 15.5 x 108 x 0.5 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aqiila
Kategori: Power Station
Artikel nr.: 406029
EAN: 8716778932000
Varenr.: 3361718
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lille solcelleoplader / Solceller / Vandtæt / Foldbart
599 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Aqiila Aqiila Sunbird P21 solcelleoplader 21W 406029 Modsvarer: N/A
659 kr
Til butik
Aqiila Aqiila Sunbird P21 solcelleoplader 21W 406029 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Meget effektiv: Disse solpaneler er bygget på Sunpowers monokrystallinske teknologi og leverer maksimal effekt. For at opnå optimal ydelse skal du placere Sunbird i direkte sollys og se den arbejde med sin magi. Vandtæt: Med IP67-beskyttelse er disse solpaneler designet til at være holdbare, så du trygt kan bruge dem i alle miljøer og vejrforhold. Ultra-lav vægt: Med en vægt på kun 600 g er Sunbird P21 solpanelerne bemærkelsesværdigt lette i forhold til deres størrelse, hvilket sikrer problemfri bærbarhed uden at gå på kompromis med ydeevnen. Specifikation: Maksimal effekt: • 21W / 19,8V / 1,06A • VOC: 23,76V • ISC: 1,16A Celletype: Sunpower monokrystallinsk USB-C: PD3.0 5V/3A 9V/2A 12V/1,6A Foldet størrelse: 15,5 x 16,5 x 3,5 cm Udfoldet størrelse: 15,5 x 108 x 0,5 cm Vægt: 600 g Hvad er inkluderet: Solcelleoplader, 2 karabinhager, USB-C - USB-A-adapter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aqiila
Kategori: Opladere og solceller,Elektronik
EAN: 8716778932000
Varenr.: 406029
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Aqiila Sunbird P21 - Sammenklappelig solcelleoplader med USB-C-port
681 kr
Til butik
Gå til GreenGoing.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Aqiila SunBird P21 Foldbar Solcelleoplader 20W
849 kr
Til butik
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Aqiila SunBird P21 Transportabel solcelle oplader 20W
849 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqiila SunBird P21 Transportabel solcelle oplader 20W
925,04 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqiila Aqiila Sunbird P21 solcelleoplader 21W 406029 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqiila Aqiila Sunbird P21 solcelleoplader 21W 406029 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK349,5 kr388,5 krKøb
2BatteryStore & More599 kr599 krKøb
3InkClub DK659 kr659 krKøb
4Teknikproffset DK681 kr740 krKøb
5GreenGoing.dk849 kr849 krKøb
6Danskautoudstyr.dk849 kr849 krKøb
7CS MEGASTORE DK925,04 kr1.124,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aqiila Aqiila Sunbird P21 solcelleoplader 21W 406029 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Aqiila Aqiila Sunbird P21 solcelleoplader 21W 406029 Modsvarer: N/A i 187 dage. Laveste pris i perioden er 349,5 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 521 kr.

Den nuværende pris på 349,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 47% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Aqiila Aqiila Sunbird P21 solcelleoplader 21W 406029 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Aqiila Aqiila Sunbird P21 solcelleoplader 21W 406029 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026349,5 kr249,5 kr (42%)
17. maj 2026599 kr60 kr (9%)
16. maj 2026659 kr60 kr (10%)
21. apr. 2026599 kr249,5 kr (71%)
11. apr. 2026349,5 kr249,5 kr (42%)
8. apr. 2026599 kr50 kr (8%)
7. apr. 2026649 kr254 kr (64%)
16. mar. 2026395 kr264 kr (40%)
15. mar. 2026659 kr264 kr (67%)
17. feb. 2026395 kr256 kr (39%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret