Gå til hovedindhold

AQIILA Airbird C2 batteridrevet kompressor (AQAPC2BK468)

AqiilaRedskaberEAN: 8716778932468
Pris fra 240 krtil 295 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199 kr 16. mar.

Sammenlign priser på AQIILA Airbird C2 batteridrevet kompressor (AQAPC2BK468) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AQIILA Airbird C2 batteridrevet kompressor (AQAPC2BK468)
240 kr
Til butik
AQIILA Airbird C2 batteridrevet kompressor (AQAPC2BK468) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Aqiila
Kategori: Kompressor
Farve: 2
Artikel nr.: AQAPC2BK468
EAN: 8716778932468
Varenr.: 24410092
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luftpumpe / Aqiila / 3-i-1 luftpumpe
249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Aqiila Airbird C2 - Luftpumpe 3i1
256 kr
Til butik
Aqiila Airbird C2 - Luftpumpe 3i1 billede

Produktinformation

Luftmadrasser, svømmelegetøj, vakuumposer eller fitnessbolde er ikke længere en udfordring at pumpe op takket være den genopladelige luftpumpe Airbird C2. Pust op, Tøm for luft, Indbygget lys, Oppustning og tømning af luft, Luftmadrasser, svømmelegetøj, vakuumposer eller fitnessbolde er ikke længere en udfordring at pumpe op takket være den genopladelige luftpumpe Airbird C2. Luftpumpen kan også bruges til at tage luften ud af ting, hvilket gør opbevaring og transport meget nemmere. Airbird C2 er desuden udstyret med et dæmpbart campinglys, som er perfekt, når du skal pumpe op i mørket. Specifikation, : Lufttryk: 3-4 kPa, Luftgennemstrømning: 80-200 L/m, Indbygget Li-on-batteri: 2x1200 mAh / 7,4V / 8,8 Wh, Opladningstid: 1-2 timer, Opladningsindgang: USB-C 5V/2A, Arbejdstid: 15-20 min, Tilbehør: 1 x opladerkabel, 3 x mundstykker, 1 x vakuumventil, Garanti: 2 år, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Aqiila
Kategori: Smarte løsninger
EAN: 8716778932468
Varenr.: C83137
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Aqiila - Airbird C2 - Air Pump 3in1
259,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqiila Airbird C2 - Airpump
279 kr
Til butik
Gå til SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Portabel luftpumpe
295 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AQIILA Airbird C2 batteridrevet kompressor (AQAPC2BK468) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AQIILA Airbird C2 batteridrevet kompressor (AQAPC2BK468) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK240 kr279 krKøb
2BatteryStore & More249 kr249 krKøb
3Teknikproffset DK256 kr305 krKøb
4Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
5Proshop DK279 kr318 krKøb
6SmartaSaker DK295 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AQIILA Airbird C2 batteridrevet kompressor (AQAPC2BK468)

PriceData har fulgt prisen på AQIILA Airbird C2 batteridrevet kompressor (AQAPC2BK468) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for AQIILA Airbird C2 batteridrevet kompressor (AQAPC2BK468). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for AQIILA Airbird C2 batteridrevet kompressor (AQAPC2BK468) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026240 kr8 kr (3%)
25. maj 2026248 kr8 kr (3%)
21. maj 2026240 kr8 kr (3%)
19. maj 2026248 kr1 kr (0%)
18. maj 2026249 kr1 kr (0%)
15. maj 2026248 kr8 kr (3%)
12. maj 2026240 kr1 kr (0%)
11. maj 2026241 kr7 kr (3%)
9. maj 2026248 kr8 kr (3%)
7. maj 2026240 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret