Gå til hovedindhold

Aqara Temperatur- og fugtighedssensor T1 Temperatur- og fugtighedssensor

AqaraCentral styring af hjemmetEAN: 6975833352159
Pris fra 129 krtil 199 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Aqara Temperatur- og fugtighedssensor T1 Temperatur- og fugtighedssensor og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Aqara T1 Termometer og hygrometer
129 kr
Til butik
Aqara T1 Termometer og hygrometer billede

Produktinformation

Aqara T1 måler temperatur, luftfugtighed og lufttryk uden kabler og med op til 2 års batterilevetid på én enkelt CR2032. Sensoren fungerer med Aqara-hub, Athom Homey, Samsung SmartThings, Matter og Apple Home, så målingerne samles i det system, du allerede bruger. Med strømforsyning via 1x CR2032-batteri slipper du for kabler, og den lange batterilevetid betyder sjældne batteriskift i dagligdagen. I pakken: Aqara T1 termometer og hygrometer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aqara
Kategori: Hygrometer
Artikel nr.: TH-S02D
EAN: 6975833352159
Varenr.: 57864
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Aqara T1 Temperatur- og fugtighedsssensor Hvid
137 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aqara Temperatur- og fugtighedssensor T1, TH-S02D
149 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqara temperatur- og fugtighedssensor T1
149 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqara Temperature and Humidity Sensor T1
149 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Aqara Temperature and Humidity Sensor T1
149 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Aqara Temperatur- og fugtighedssensor T1 Temperatur- og fugtighedssensor
156 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aqara T1 Temperatur- og fugtighedsssensor Hvid
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqara Temperatur- og fugtighedssensor T1 Temperatur- og fugtighedssensor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqara Temperatur- og fugtighedssensor T1 Temperatur- og fugtighedssensor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK129 kr129 krKøb
2CompuMail DK137 kr137 krKøb
3WATTOO.DK149 kr149 krKøb
4CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
5Proshop DK149 kr188 krKøb
6Komplett DK149 kr149 krKøb
7Teknikproffset DK156 kr205 krKøb
8Ultrashop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aqara Temperatur- og fugtighedssensor T1 Temperatur- og fugtighedssensor

PriceData har fulgt prisen på Aqara Temperatur- og fugtighedssensor T1 Temperatur- og fugtighedssensor i 150 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Aqara Temperatur- og fugtighedssensor T1 Temperatur- og fugtighedssensor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Aqara Temperatur- og fugtighedssensor T1 Temperatur- og fugtighedssensor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026129 kr11 kr (8%)
20. maj 2026140 kr6 kr (4%)
6. maj 2026146 kr11 kr (8%)
2. maj 2026135 kr5 kr (4%)
22. apr. 2026140 kr3 kr (2%)
16. apr. 2026137 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026139 kr10 kr (7%)
13. apr. 2026149 kr10 kr (7%)
4. apr. 2026139 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026138 kr11 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret