Gå til hovedindhold

Apricorn Aegis Padlock Fortress SSD A25-3PL256-S512F 512GB USB 3.0

ApricornIsenkramEAN: 0708326913782
Pris fra 2.274 krtil 2.874 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 600 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apricorn Aegis Padlock Fortress SSD A25-3PL256-S512F 512GB USB 3.0 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2274 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apricorn Aegis Padlock Fortress SSD A25-3PL256-S512F 512GB USB 3.0
2.274 kr
Til butik
Apricorn Aegis Padlock Fortress SSD A25-3PL256-S512F 512GB USB 3.0 billede

Produktinformation

Apricorn Aegis Padlock Fortress A25-3PL256-S512F - SSD - krypteret - 512 GB - ekstern (bærbar) - USB 3.0 - FIPS 140-2 Level 2, 256-bit AES-XTS - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Mærke: Apricorn
Artikel nr.: A25-3PL256-S512F
EAN: 0708326913782
Varenr.: 991738494
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apricorn Padlock Fortress 512gb Ssd Usb Sort
2.874 kr
Til butik
Apricorn Padlock Fortress 512gb Ssd Usb Sort billede

Produktinformation

512 GB kapacitet lagrer store datasæt og projektbackups på ét drev FIPS 140-2 og 256-bit AES holder følsomme filer kompatible og sikre USB 3.2 Gen 1-forbindelse overfører filer med 180 MB/s læse- og skrivehastighed Robust, vand- og støvafvisende design fungerer fra -40 °C til 70 °C USB-drevet plug and play fungerer problemfrit med Windows, Mac, Linux...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apricorn
Kategori: Bærbare harddiske
Artikel nr.: A25-3PL256-S512F
EAN: 0708326913782
Varenr.: 5010750543

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apricorn Aegis Padlock Fortress SSD A25-3PL256-S512F 512GB USB 3.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apricorn Aegis Padlock Fortress SSD A25-3PL256-S512F 512GB USB 3.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.274 kr2.274 krKøb
2Dustin DK2.874 kr2.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apricorn Aegis Padlock Fortress SSD A25-3PL256-S512F 512GB USB 3.0

PriceData har fulgt prisen på Apricorn Aegis Padlock Fortress SSD A25-3PL256-S512F 512GB USB 3.0 i 76 dage. Laveste pris i perioden er 2.274 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 2.277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.275 kr.

Den nuværende pris på 2.274 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Apricorn Aegis Padlock Fortress SSD A25-3PL256-S512F 512GB USB 3.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Apricorn Aegis Padlock Fortress SSD A25-3PL256-S512F 512GB USB 3.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.274 kr3 kr (0%)
22. maj 20262.277 kr3 kr (0%)
19. mar. 20262.274 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret