Gå til hovedindhold

Apple Watch Series 11 GPS 42mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band - M/L

AppleEAN: 0195950631586
Pris fra 2.919 krtil 3.439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 520 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Watch Series 11 GPS 42mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band - M/L og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2919 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Watch Series 11 (GPS) 42 mm Pink Cream SmartWatch
2.919 kr
Til butik
Apple Watch Series 11 (GPS) 42 mm Pink Cream SmartWatch billede

Produktinformation

Apple Watch Series 11 (GPS) - 42 mm - roseguldaluminium - smart ur med sportsbånd - fluoroelastomer - lyserød - båndstørrelse: M/L - 64 GB - Wi-Fi 4, UWB, Bluetooth - 30.3 g

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MEU44QN/A
EAN: 0195950631586
Varenr.: 1003623874
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Watch Series 11 GPS 42mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band - M/L
3.320 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Apple Watch Series 11 42 mm - roseguld, lyserødt sportsbånd (GPS)
-21%3.399 kr
Før 4.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch Apple Watch Series 11 42 mm - roseguld, lyserødt sportsbånd (GPS) billede

Produktinformation

Apple Watch Series 11 (GPS) - 42 mm - roseguldaluminium - smart ur med sportsbånd - fluoroelastomer - lyserød - båndstørrelse: M/L - 64 GB - Wi-Fi 4, UWB, Bluetooth - 30.3 gApple Watch Series 11 (GPS) er designet til at forbedre fitness-tracking og daglig produktivitet med en omfattende række funktioner. Uret er udstyret med en Retina LTPO3 OLED-skærm, der sikrer levende billeder og praktisk klarhed. Kroppen er fremstillet af 100 % genanvendt aluminium og kombinerer vandtæthed ned til 50 m med et støvafvisende design, hvilket gør det velegnet til en aktiv livsstil. Det leveres med et behageligt fluoroelastomer-sportarmbånd, der let kan skiftes ud, så det passer til ethvert look eller enhver aktivitet.GenereltAktivitet/sport: Golfløbendesvømningskicyklendevandreturgåtureyogasnowboardingstrength trainingelliptiskmultisportdanstrappetrinpilateskørestolhøj-intensitet intervaltræning (HIIT)udendørs roningpadlingroningsmaskinecooldownkBærestil: UrstilBetalingsteknologi: Apple PayFeedbacktype: Audiovarselvibrationsalarmvisuelt interfaceFunktioner: OpkaldshåndteringFald-detektionEmergency SOSmedicineringspåmindelsesøvnapnø-detektionhjertefrekvenszonerlysstyrke: 2000 nitsFamily Setup supportInternational Emergency CallingCrash Detectionstøjovervågninghurtig opladningløbeIndstillede mål: JaLydindgang: Mikrofon med stemmeisoleringLydudgang:

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.28g
EAN: 0195950631586
Varenr.: 1956709
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Apple Watch Series 11 42 mm - roseguld, lyserødt sportsbånd (GPS)
-21%3.419 kr
Før 4.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Watch Series 11 (GPS) 42 mm Pink Cream SmartWatch
3.439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Watch Series 11 GPS 42mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band - M/L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Watch Series 11 GPS 42mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band - M/L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.919 kr2.919 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.320 kr3.320 krKøb
3Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
4Vivas DK3.419 kr3.488 krKøb
5Ultrashop3.439 kr3.439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Watch Series 11 GPS 42mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band - M/L

PriceData har fulgt prisen på Apple Watch Series 11 GPS 42mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band - M/L i 163 dage. Laveste pris i perioden er 2.919 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 4.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.434 kr.

Den nuværende pris på 2.919 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Apple Watch Series 11 GPS 42mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band - M/L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Apple Watch Series 11 GPS 42mm Rose Gold Aluminium Case with Light Blush Sport Band - M/L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.919 kr345 kr (11%)
28. maj 20263.264 kr1 kr (0%)
27. maj 20263.265 kr12 kr (0%)
26. maj 20263.277 kr358 kr (12%)
25. maj 20262.919 kr311 kr (10%)
24. maj 20263.230 kr311 kr (11%)
23. maj 20262.919 kr334 kr (10%)
22. maj 20263.253 kr334 kr (11%)
20. maj 20262.919 kr358 kr (11%)
19. maj 20263.277 kr358 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret