Gå til hovedindhold

Apple Pencil (2. generation) - hvid, aktiv skrivestift til iPad

AppleHåndholdt enhed – tilbehørEAN: 0195949690457
Pris fra 612 krtil 1.311 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 699 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Pencil (2. generation) - hvid, aktiv skrivestift til iPad og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 612 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Pencil Hvid Aktiv skrivestift
612 kr
Til butik
Apple Pencil Hvid Aktiv skrivestift billede

Produktinformation

Apple Pencil 2nd Generation - Aktiv skrivestift - Bluetooth

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MXN43ZM/A
EAN: 0195949690457
Varenr.: 1003109432
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Pencil (2nd Generation) 2025
729 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple Pencil (2. generation) - hvid, aktiv skrivestift til iPad
-46%739 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apple Pencil (2. generation) - hvid, aktiv skrivestift til iPad billede

Produktinformation

Apple Pencil 2nd Generation - Aktiv skrivestift - BluetoothApple Pencil (2. generation) leverer pixelperfekt præcision og lav latenstid, hvilket gør den fantastisk til at tegne, skitsere, farvelægge, tage noter, markere PDF'er og meget mere. Og den er lige så nem og naturlig at bruge som en blyant. Med Apple Pencil kan du også skifte værktøj uden at lægge den fra dig takket være den intuitive touch-overflade, der understøtter dobbelt-tapping. Og den parres, oplades og opbevares magnetisk på siden af din iPad. Apple Pencil understøtter Apple Pencil hover, når den bruges sammen med iPad Pro 12,9" (6. generation) og iPad Pro 11" (4. generation).GenereltBredde: 0.89 cmDybde: 0.89 cmEnhedstype: Aktiv skrivestiftHøjde: 16.6 cmVægt: 18.2 gIndgangsudstyrEgenskaber: Touch-følsom overfladedobbelttapfunktionsættes sammen magnetiskpar og ladningerApple blyantsvævefunktionGrænseflade: BluetoothProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 1 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.11g
EAN: 0195949690457
Varenr.: 2020414
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Pencil (2. generation) - hvid, aktiv skrivestift til iPad
-46%759 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Pencil Hvid Aktiv skrivestift
779 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple Pencil (Gen 2)
1.189 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Pencil (2. Generation) Hvid
-0%1.311 kr
Før 1.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Pencil (2. generation) - hvid, aktiv skrivestift til iPad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Pencil (2. generation) - hvid, aktiv skrivestift til iPad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK612 kr612 krKøb
2Proshop DK729 kr729 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr828 krKøb
5Ultrashop779 kr779 krKøb
6Av-Cables DK1.189 kr1.189 krKøb
7Dustin DK1.311 kr1.397,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Pencil (2. generation) - hvid, aktiv skrivestift til iPad

PriceData har fulgt prisen på Apple Pencil (2. generation) - hvid, aktiv skrivestift til iPad i 183 dage. Laveste pris i perioden er 612 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 870 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 745 kr.

Den nuværende pris på 612 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Apple Pencil (2. generation) - hvid, aktiv skrivestift til iPad. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Apple Pencil (2. generation) - hvid, aktiv skrivestift til iPad de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026612 kr5 kr (1%)
24. feb. 2026617 kr112 kr (15%)
18. feb. 2026729 kr23 kr (3%)
10. feb. 2026752 kr23 kr (3%)
7. feb. 2026729 kr23 kr (3%)
10. jan. 2026752 kr12 kr (2%)
11. dec. 2025764 kr99 kr (11%)
6. dec. 2025863 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret