Gå til hovedindhold

Apple MD3Q4ZM/A Beskyttelsescover Blå Apple iPhone 16e

AppleMobiltelefon – coversEAN: 0195950217308
Pris fra 312 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 10. maj

Sammenlign priser på Apple MD3Q4ZM/A Beskyttelsescover Blå Apple iPhone 16e og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 312 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MD3Q4ZM/A Beskyttelsescover Blå Apple iPhone 16e
312 kr
Til butik
Apple MD3Q4ZM/A Beskyttelsescover Blå Apple iPhone 16e billede

Produktinformation

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - vinterblå - for iPhone 16e

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MD3Q4ZM/A
EAN: 0195950217308
Varenr.: 1003116732
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Silicone Case Iphone 16e Blå
324 kr
Til butik
Apple Silicone Case Iphone 16e Blå billede

Produktinformation

Designet af Apple, passer til iPhone 16e med en præcis, tæt pasform 55 % genanvendt silikone giver en blød, skridsikker fornemmelse og reducerer spild Blødt mikrofiberfor beskytter mod ridser og stød Testet til at modstå tab og ridser og beskytte ved daglig brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: MD3Q4ZM/A
EAN: 0195950217308
Varenr.: 5020042857
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 16e Silicone Case - Winter Blue
349 kr
Til butik
Apple iPhone 16e Silicone Case - Winter Blue billede

Produktinformation

Apples silikone-etui er designet, så det passer perfekt og beskytter din iPhone 16e på en smuk måde. Etuiet er fremstillet af 55 % genanvendt silikonemateriale og har en lækker silkeblød finish på ydersiden. Og indersiden er beklædt med blød mikrofiber, så din iPhone er ekstra godt beskyttet. Ligesom alle andre Apple-designede etuier er det testet i tusindvis af timer under design- og fremstillingsprocessen. Og så er det både flot og lavet til at beskytte din iPhone mod ridser og slag, hvis du taber den.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: MD3Q4ZM/A
EAN: 0195950217308
Varenr.: 3344694
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MD3Q4ZM/A Beskyttelsescover Blå Apple iPhone 16e
419 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple iPhone 16e silikonecover - Winter Blue
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple iPhone 16e silikonecover - Winter Blue
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MD3Q4ZM/A Beskyttelsescover Blå Apple iPhone 16e koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MD3Q4ZM/A Beskyttelsescover Blå Apple iPhone 16e koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK312 kr312 krKøb
2Dustin DK324 kr410,25 krKøb
3Proshop DK349 kr388 krKøb
4Ultrashop419 kr419 krKøb
5Boligcenter DK429 kr429 krKøb
6Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple MD3Q4ZM/A Beskyttelsescover Blå Apple iPhone 16e

PriceData har fulgt prisen på Apple MD3Q4ZM/A Beskyttelsescover Blå Apple iPhone 16e i 169 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 327 kr.

Den nuværende pris på 312 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Apple MD3Q4ZM/A Beskyttelsescover Blå Apple iPhone 16e. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Apple MD3Q4ZM/A Beskyttelsescover Blå Apple iPhone 16e de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026312 kr12 kr (4%)
29. maj 2026300 kr45 kr (13%)
24. maj 2026345 kr3 kr (1%)
23. maj 2026342 kr2 kr (1%)
19. maj 2026340 kr29 kr (9%)
14. maj 2026311 kr12 kr (4%)
10. maj 2026299 kr29 kr (9%)
9. maj 2026328 kr1 kr (0%)
8. maj 2026329 kr24 kr (8%)
3. maj 2026305 kr23 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret