Gå til hovedindhold

Apple Magnetic - Opladningskabel til smart watch - USB-C han - 1 m - for Watch SE, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2

AppleElektronik – tilbehørEAN: 0194253939276
Pris fra 193 krtil 311 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 118 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 190 kr 29. maj

Sammenlign priser på Apple Magnetic - Opladningskabel til smart watch - USB-C han - 1 m - for Watch SE, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple trådløs oplader 20Watt (Apple Watch)
193 kr
Til butik
Apple trådløs oplader 20Watt (Apple Watch) billede

Produktinformation

Apple Magnetic - Opladningskabel til smart watch - USB-C han - 1 m - for Watch SE, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MT0H3ZM/A
EAN: 0194253939276
Varenr.: 1001646879
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magnetic - Opladningskabel til smart watch - USB-C han - 1 m - for Watch SE, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2
196 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs oplader til Apple Watch - Apple USB?C magnetisk kabel 1 m
-8%229 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs oplader til Apple Watch - Apple USB?C magnetisk kabel 1 m billede

Produktinformation

Apple Magnetic - Opladningskabel til smart watch - 24 pin USB-C han - 1 m - for Watch SE, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2Oplev den perfekte opladningsløsning til dit smart watch med Apples magnetiske opladningskabel. Dette kabel har en hurtigopladningskapacitet, så du kan oplade din enhed hurtigt og effektivt. Den magnetiske opladningsforbindelse sikrer en sikker og pålidelig forbindelse til dit smart watch, så du ikke behøver at bekymre dig om, at forbindelsen afbrydes under opladning. Kablet er fremstillet i et stilfuldt vævet design og er ikke kun stilfuldt, men også holdbart og klar til at modstå den daglige brug. Med USB-C-tilslutning er det kompatibelt med moderne enheder, hvilket gør det til et alsidigt tilbehør til din teknologisamling. Vælg Apples magnetiske opladningskabel for en problemfri og pålidelig opladningsoplevelse.Effektiv opladningOplev bekvemmeligheden ved hurtig opladning med Apples magnetiske smart watch-ladekabel, der er designet til at oplade din enhed hurtigere.Sikker forbindelseDen magnetiske opladningstilslutning sikrer en stærk og sikker forbindelse mellem kablet og din enhed, hvilket giver ro i sindet under opladningen.Holdbart designDette opladerkabel har et vævet design og ser ikke kun stilfuldt ud, men er også bygget til at modstå daglig slitage, hvilket sikrer en lang levetid.GenereltEgenskaber: Magnetisk opladende forbindelsehurtigtopladendevævet designKabeltype: Opladningskabel til smart watchLængde: 1 mForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 1 år

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tilbehør til smartwatch
Vægt: 0.06g
EAN: 0194253939276
Varenr.: 1808672
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs oplader til Apple Watch - Apple USB?C magnetisk kabel 1 m
-7%249 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple Magnetisk hurtigopladningskabel til Apple Watch på 1 m.
249 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C Cable (1 m)
249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple trådløs oplader 20Watt (Apple Watch)
269 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Hurtigt Magnetisk Apple Watch-oplader Til Usb-c-kabel 1m Hvid
-0%311 kr
Før 311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magnetic - Opladningskabel til smart watch - USB-C han - 1 m - for Watch SE, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magnetic - Opladningskabel til smart watch - USB-C han - 1 m - for Watch SE, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK193 kr193 krKøb
2CS MEGASTORE DK196 kr235 krKøb
3Boligcenter DK229 kr229 krKøb
4Vivas DK249 kr318 krKøb
5Av-Cables DK249 kr249 krKøb
6Proshop DK249 kr288 krKøb
7Ultrashop269 kr269 krKøb
8Dustin DK311 kr397,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magnetic - Opladningskabel til smart watch - USB-C han - 1 m - for Watch SE, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2

PriceData har fulgt prisen på Apple Magnetic - Opladningskabel til smart watch - USB-C han - 1 m - for Watch SE, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 226 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Apple Magnetic - Opladningskabel til smart watch - USB-C han - 1 m - for Watch SE, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Apple Magnetic - Opladningskabel til smart watch - USB-C han - 1 m - for Watch SE, Series 7, Series 8, Series 9, Ultra, Ultra 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026193 kr3 kr (2%)
29. maj 2026190 kr2 kr (1%)
27. maj 2026192 kr4 kr (2%)
26. maj 2026196 kr1 kr (1%)
25. maj 2026195 kr5 kr (3%)
24. maj 2026190 kr4 kr (2%)
23. maj 2026194 kr2 kr (1%)
20. maj 2026192 kr3 kr (2%)
19. maj 2026195 kr3 kr (2%)
18. maj 2026198 kr19 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret