Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Internationalt engelsk

AppleTastaturerEAN: 0195949655180
Pris fra 1.493 krtil 1.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 226 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.367 kr 20. maj

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Internationalt engelsk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1493 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Internationalt engelsk
1.493 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Internationalt engelsk billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - Internationalt engelsk - hvide taster

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MXK73Z/A
EAN: 0195949655180
Varenr.: 1002585129
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - Engelsk - Hvid
1.542 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magical Keyboard W/touch Id & Num Silicon Kablet Og Trådløs Engelsk
1.624 kr
Til butik
Apple Magical Keyboard W/touch Id & Num Silicon Kablet Og Trådløs Engelsk billede

Produktinformation

Sikker Touch ID-login giver hurtigere adgang og fjerner behovet for adgangskoder Fuld numerisk tastatur accelererer dataindtastning til konti og rapporter Skift mellem kablet USB-C-tilstand og trådløs Bluetooth-tilstand Dedikerede medietaster gør det nemmere at styre lydstyrke og afspilning Lavprofilerede saksetaster giver en responsiv og behagelig skriveoplevelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: MXK73Z/A
EAN: 0195949655180
Varenr.: 5020027905
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple Magic Keyboard med Touch ID og numerisk tastatur - til Mac
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magic Keyboard med Touch ID og numerisk tastatur - til Mac
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Internationalt engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Internationalt engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.493 kr1.493 krKøb
2Proshop DK1.542 kr1.542 krKøb
3Dustin DK1.624 kr1.710,25 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Internationalt engelsk

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Internationalt engelsk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.364 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 1.649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.517 kr.

Den nuværende pris på 1.493 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Internationalt engelsk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Internationalt engelsk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.493 kr118 kr (9%)
24. maj 20261.375 kr7 kr (1%)
22. maj 20261.368 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.367 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.368 kr6 kr (0%)
17. maj 20261.374 kr10 kr (1%)
16. maj 20261.384 kr10 kr (1%)
15. maj 20261.374 kr12 kr (1%)
14. maj 20261.386 kr238 kr (15%)
12. maj 20261.624 kr31 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret