Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - International English - Black - Tastatur & Folio sæt - Engelsk - Sort

AppleTastaturerEAN: 0195950746204
Pris fra 3.053 krtil 3.409 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 356 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.846 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - International English - Black - Tastatur & Folio sæt - Engelsk - Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3053 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard QWERTY Engelsk Sort
3.053 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard QWERTY Engelsk Sort billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard. Tastaturopsætning: QWERTY, Tastatursprog: Engelsk, Pegeredskab: Trackpad. Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPad Air 13" (M3) iPad Air 13" (M2), Produktfarve: Sort. Forbindelsesteknologi: Trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MGYY4Z/A
EAN: 0195950746204
Varenr.: 1003688246
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - International English - Black - Tastatur & Folio sæt - Engelsk - Sort
3.409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - International English - Black - Tastatur & Folio sæt - Engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - International English - Black - Tastatur & Folio sæt - Engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.053 kr3.053 krKøb
2Proshop DK3.409 kr3.409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - International English - Black - Tastatur & Folio sæt - Engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - International English - Black - Tastatur & Folio sæt - Engelsk - Sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 2.385 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 3.717 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.165 kr.

Den nuværende pris på 3.053 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - International English - Black - Tastatur & Folio sæt - Engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - International English - Black - Tastatur & Folio sæt - Engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.053 kr4 kr (0%)
22. maj 20263.057 kr660 kr (18%)
21. maj 20263.717 kr21 kr (1%)
14. maj 20263.696 kr21 kr (1%)
9. maj 20263.717 kr21 kr (1%)
5. maj 20263.696 kr234 kr (7%)
1. maj 20263.462 kr360 kr (12%)
30. apr. 20263.102 kr3 kr (0%)
28. apr. 20263.099 kr4 kr (0%)
27. apr. 20263.103 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret