Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard Folio - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - Internationalt engelsk - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

AppleHåndholdt enhed – tilbehørEAN: 0194253417620
Pris fra 2.167 krtil 2.699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 532 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.163 kr 23. maj

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard Folio - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - Internationalt engelsk - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2167 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard Folio Tastatur og folio-kasse Saks Kabling Internationalt engelsk Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
2.167 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard Folio Tastatur og folio-kasse Saks Kabling Internationalt engelsk Apple 10.9-inch iPad (10. generation) billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard Folio - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - Internationalt engelsk - for 10.9-inch iPad (10. generation); iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MQDP3Z/A
EAN: 0194253417620
Varenr.: 1000821402
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard Folio for iPad (A16) - International English
2.190 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard Folio - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - Internationalt engelsk - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
2.208 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Magic Keyboard Folio Tastatur og folio-kasse Saks Kabling Internationalt engelsk Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
2.629 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magic Keyboard Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Engelsk
2.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard Folio - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - Internationalt engelsk - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard Folio - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - Internationalt engelsk - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.167 kr2.167 krKøb
2Proshop DK2.190 kr2.190 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.208 kr2.208 krKøb
4Ultrashop2.629 kr2.629 krKøb
5Dustin DK2.699 kr2.785,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard Folio - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - Internationalt engelsk - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard Folio - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - Internationalt engelsk - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular i 174 dage. Laveste pris i perioden er 2.155 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 2.378 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.216 kr.

Den nuværende pris på 2.167 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Apple Magic Keyboard Folio - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - Internationalt engelsk - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Apple Magic Keyboard Folio - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - Internationalt engelsk - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.167 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.166 kr24 kr (1%)
30. maj 20262.190 kr23 kr (1%)
29. maj 20262.167 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.166 kr8 kr (0%)
26. maj 20262.174 kr8 kr (0%)
25. maj 20262.166 kr8 kr (0%)
24. maj 20262.174 kr11 kr (1%)
23. maj 20262.163 kr11 kr (1%)
22. maj 20262.174 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret