Gå til hovedindhold

Apple Ipad Pro (2025) Wifi + Cellular Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sort

AppleIsenkramEAN: 0195950401257
Pris fra 11.889 krtil 12.799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 910 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Ipad Pro (2025) Wifi + Cellular Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11889 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular 11" 512GB 12GB
11.889 kr
Til butik
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular 11" 512GB 12GB billede

Produktinformation

Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi + Cellular - Tablet - 512 GB - 11" Tandem OLED (2420 x 1668) - med standardglas - 3G, 4G, 5G - space-sort

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: ME2Q4KN/A
EAN: 0195950401257
Varenr.: 1003688361
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad Pro (2025) Wifi + Cellular Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sort
12.499 kr
Til butik
Apple Ipad Pro (2025) Wifi + Cellular Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sort billede

Produktinformation

Ultra Retina XDR OLED med 120 Hz og 1.000 cd/m², der giver skarpe og flydende billeder Apple M5-chip og 16-kernede Neural Engine, der fremskynder AI-arbejdsgange og multitasking Wi-Fi 7 og Thunderbolt over USB-C muliggør hurtige dataoverførsler og problemfri docking Face ID, LiDAR og 12 MP-kameraer forbedrer sikkerheden ved login og videoopkald...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Apple iPad
Artikel nr.: ME2Q4KN/A
EAN: 0195950401257
Varenr.: 5020070327
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Pro M5 11" Wi‑Fi + Cellular 512GB with standard glass - Space Black
12.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Pro (2025) Wifi + Cellular Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Pro (2025) Wifi + Cellular Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK11.889 kr11.889 krKøb
2Dustin DK12.499 kr12.585,25 krKøb
3Proshop DK12.799 kr12.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad Pro (2025) Wifi + Cellular Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sort

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad Pro (2025) Wifi + Cellular Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sort i 144 dage. Laveste pris i perioden er 11.889 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 12.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.320 kr.

Den nuværende pris på 11.889 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Apple Ipad Pro (2025) Wifi + Cellular Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Apple Ipad Pro (2025) Wifi + Cellular Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202611.889 kr423 kr (3%)
20. maj 202612.312 kr2 kr (0%)
18. maj 202612.310 kr2 kr (0%)
17. maj 202612.308 kr419 kr (4%)
10. maj 202611.889 kr459 kr (4%)
9. maj 202612.348 kr36 kr (0%)
8. maj 202612.312 kr423 kr (4%)
7. maj 202611.889 kr401 kr (3%)
6. maj 202612.290 kr25 kr (0%)
4. maj 202612.315 kr45 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret