Gå til hovedindhold

Apple Ipad Mini 7th Gen (2024) Wi-fi 8.3 tommer Apple A17 Pro 128gb Stjerneskær

AppleIsenkramEAN: 0195949729409
Pris fra 4.406 krtil 4.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 93 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.291 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Apple Ipad Mini 7th Gen (2024) Wi-fi 8.3 tommer Apple A17 Pro 128gb Stjerneskær og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4406 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi 8.3" 128GB Beige
4.406 kr
Til butik
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi 8.3" 128GB Beige billede

Produktinformation

Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi - Tablet - 128 GB - 8.3" IPS (2266 x 1488) - stjernelys

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MXN83KN/A
EAN: 0195949729409
Varenr.: 1002558021
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad Mini Wifi 128 GB - Stjernelys
4.429 kr
Til butik
Apple iPad Mini Wifi 128 GB - Stjernelys billede

Produktinformation

Apple iPad mini Wifi i farven Stjernelys er en kompakt tablet, der passer til studie, arbejde, underholdning og kreativitet. Formatet gør den nem at have med i tasken og holde i én hånd. iPad mini har en 8,3 tommer Liquid Retina-skærm, der giver plads til dokumenter, videoer og tegning. Med 128 GB lagerkapacitet er der god plads til apps, filer og medier. Klar til studie, arbejde og kreativitet Skærmstørrelsen på 8,3 tommer giver overblik på sider, præsentationer og noter, så du nemmere kan læse og arbejde uden at skulle zoome hele tiden. Med 128 GB lager kan du samle dokumenter, præsentationer og relevante apps ét sted – praktisk både til studie og arbejde. Underholdning og input med pen Skærmen egner sig til underholdning, når du ser serier, film eller spiller. Understøttelsen af Apple Pencil Pro gør det muligt at arbejde kreativt – for eksempel når du tegner, skitserer idéer eller håndskriver noter direkte på skærmen. Trådløs forbindelse og chipset Wifi 6E giver trådløs forbindelse til netværk. Chipsettet A17 Pro gør det muligt at bruge tabletten til forskellige typer apps. I pakken: Apple iPad mini Wifi 128 GB - Stjernelys.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: iPad
Artikel nr.: A2993
EAN: 0195949729409
Varenr.: 12043
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad mini (2024) Wi-Fi 128GB - Starlight
4.499 kr
Til butik
Apple iPad mini (2024) Wi-Fi 128GB - Starlight billede

Produktinformation

8.3" (2266x1488) 500nits LED backlit Multi-Touch display with IPS technology, A17 Pro, 128 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.4 UltraWide (Front), Stereo Speakers, iPadOS 18, Wi-Fi 6E, BT 5.3, Stylus support (Apple Pencil Pro, Apple Pencil USB-C), 293 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MXN83KN/A
EAN: 0195949729409
Varenr.: 3309783
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad Mini 7th Gen (2024) Wi-fi 8.3 tommer Apple A17 Pro 128gb Stjerneskær
4.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Mini 7th Gen (2024) Wi-fi 8.3 tommer Apple A17 Pro 128gb Stjerneskær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Mini 7th Gen (2024) Wi-fi 8.3 tommer Apple A17 Pro 128gb Stjerneskær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.406 kr4.406 krKøb
2Av-Cables DK4.429 kr4.429 krKøb
3Proshop DK4.499 kr4.499 krKøb
4Dustin DK4.499 kr4.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad Mini 7th Gen (2024) Wi-fi 8.3 tommer Apple A17 Pro 128gb Stjerneskær

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad Mini 7th Gen (2024) Wi-fi 8.3 tommer Apple A17 Pro 128gb Stjerneskær i 178 dage. Laveste pris i perioden er 4.291 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 4.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.402 kr.

Den nuværende pris på 4.406 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Apple Ipad Mini 7th Gen (2024) Wi-fi 8.3 tommer Apple A17 Pro 128gb Stjerneskær. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Apple Ipad Mini 7th Gen (2024) Wi-fi 8.3 tommer Apple A17 Pro 128gb Stjerneskær de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.406 kr23 kr (1%)
28. maj 20264.429 kr23 kr (1%)
24. maj 20264.406 kr23 kr (1%)
22. maj 20264.429 kr23 kr (1%)
18. maj 20264.406 kr59 kr (1%)
17. maj 20264.347 kr59 kr (1%)
15. maj 20264.406 kr23 kr (1%)
12. maj 20264.429 kr23 kr (1%)
9. maj 20264.406 kr59 kr (1%)
5. maj 20264.347 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret