Gå til hovedindhold

Apple iPad Air, 27,9 cm (11), 2360 x 1640 pixel, 256 GB, 12 GB, iPadOS 26, Beige

AppleEAN: 0195950812039
Pris fra 7.364 krtil 8.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.455 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.905 kr 5. maj

Sammenlign priser på Apple iPad Air, 27,9 cm (11), 2360 x 1640 pixel, 256 GB, 12 GB, iPadOS 26, Beige og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7364 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple 11-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular 11" 256GB 12GB
7.364 kr
Til butik
Apple 11-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular 11" 256GB 12GB billede

Produktinformation

Apple 11-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular - Tablet - 256 GB - 11" IPS (2360 x 1640) - 3G, 4G, 5G - stjernelys

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MH7F4KN/A
EAN: 0195950812039
Varenr.: 1003967896
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Air, 27,9 cm (11), 2360 x 1640 pixel, 256 GB, 12 GB, iPadOS 26, Beige
7.799 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple iPad Air 11" (M4) Wi‑Fi + Cellular 256 GB - Polarstjern
8.799 kr
Til butik
Apple iPad Air 11" (M4) Wi‑Fi + Cellular 256 GB - Polarstjern billede

Produktinformation

iPad Air 11" til arbejde, studie og underholdningApple iPad Air 11" med M4-chip kombinerer bærbar ydeevne med et let design, så du kan arbejde kreativt, tage noter, streame og holde forbindelsen - hjemme eller på farten. Med Wi‑Fi + Cellular kan du komme online, selv når der ikke er trådløst netværk i nærheden.Elegant farve og god pladsFarven Polarstjern giver et stilrent, lyst udtryk, der passer til både studie og kontor. Med 256 GB lagerplads har du god plads til apps, billeder, videoer og dokumenter på din tablet.Skærmstørrelse: 11"Model: iPad AirProcessor: M4Forbindelse: Wi‑Fi + CellularLagerplads: 256 GBFarve: Polarstjern...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablets
Vægt: 0.79g
EAN: 0195950812039
Varenr.: 2121502
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple iPad Air 11" (M4) Wi‑Fi + Cellular 256 GB - Polarstjern
8.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple iPad Air, 27,9 cm (11), 2360 x 1640 pixel, 256 GB, 12 GB, iPadOS 26, Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple iPad Air, 27,9 cm (11), 2360 x 1640 pixel, 256 GB, 12 GB, iPadOS 26, Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.364 kr7.364 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.799 kr7.799 krKøb
3Boligcenter DK8.799 kr8.799 krKøb
4Vivas DK8.819 kr8.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple iPad Air, 27,9 cm (11), 2360 x 1640 pixel, 256 GB, 12 GB, iPadOS 26, Beige

PriceData har fulgt prisen på Apple iPad Air, 27,9 cm (11), 2360 x 1640 pixel, 256 GB, 12 GB, iPadOS 26, Beige i 85 dage. Laveste pris i perioden er 6.905 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 7.850 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.479 kr.

Den nuværende pris på 7.364 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Apple iPad Air, 27,9 cm (11), 2360 x 1640 pixel, 256 GB, 12 GB, iPadOS 26, Beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Apple iPad Air, 27,9 cm (11), 2360 x 1640 pixel, 256 GB, 12 GB, iPadOS 26, Beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20267.364 kr10 kr (0%)
22. maj 20267.374 kr10 kr (0%)
12. maj 20267.364 kr159 kr (2%)
11. maj 20267.205 kr159 kr (2%)
8. maj 20267.364 kr388 kr (5%)
7. maj 20267.752 kr847 kr (12%)
5. maj 20266.905 kr362 kr (5%)
29. mar. 20267.267 kr120 kr (2%)
25. mar. 20267.387 kr28 kr (0%)
19. mar. 20267.415 kr52 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret