Gå til hovedindhold

Apple 20W USB-C Power Adapter - Strømforsyningsadapter - 20 Watt (USB-C)

AppleElektronikEAN: 0194252157022
Pris fra 114 krtil 269 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 108 kr 25. maj

Sammenlign priser på Apple 20W USB-C Power Adapter - Strømforsyningsadapter - 20 Watt (USB-C) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple 20W USB-C Power Adapter - Strømforsyningsadapter - 20 Watt (USB-C)
114 kr
Til butik
Apple 20W USB-C Power Adapter - Strømforsyningsadapter - 20 Watt (USB-C) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Diverse strømforsyning
Farve: 1
Artikel nr.: MHJE3ZM/A
EAN: 0194252157022
Varenr.: 6696795
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple adapter 20Watt 1xUSB-C
169 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oplader USB?C 20 W - Apple strømadapter
199 kr
Til butik
Oplader USB?C 20 W - Apple strømadapter billede

Produktinformation

Apple 20W USB-C Power Adapter - Strømforsyningsadapter - 20 Watt (24 pin USB-C)Apple USB-C-strømforsyningen på 20 W giver hurtig og effektiv opladning i hjemmet, på kontoret, og når du er på farten. Strømforsyningen passer til alle USB-C-kompatible enheder, men Apple anbefaler parring med iPad Pro eller iPad Air for optimal opladning. Du kan også bruge den med iPhone 8 eller en nyere model for at få fuldt udbytte af den hurtige opladerfunktion.GenereltDesignet til: Tablet, mobiltelefonProdukttype: StrømforsyningsadapterStrømenhedEgenskaber: HurtigopladendeInput-stik: Europlug (strøm CEE 7/16)Output-stikforbindelser: 24 pin USB-CStrømforsyning: 20 WattProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 1 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Opladere
Vægt: 0.09g
EAN: 0194252157022
Varenr.: 1808230
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Apple USB-C-strømforsyningen på 20 Watt
200 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Apple 20W USB-C power adapter
202,55 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple adapter 20Watt 1xUSB-C
219 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oplader USB?C 20 W - Apple strømadapter
219 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Original Apple USB-C oplader. MHJE3ZM/A. 20W.
-12%220 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple MHJE3ZM/A USB-C Strømforsyning - 20W - Hvid
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple 20W USB-C Power Adapter - Strømforsyningsadapter - 20 Watt (USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple 20W USB-C Power Adapter - Strømforsyningsadapter - 20 Watt (USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK114 kr153 krKøb
2CompuMail DK169 kr169 krKøb
3Boligcenter DK199 kr199 krKøb
4COMTEK200 kr200 krKøb
5RedOffice Konpap202,55 kr202,55 krKøb
6Ultrashop219 kr219 krKøb
7Vivas DK219 kr288 krKøb
8Superprice.dk220 kr220 krKøb
9INphone.dk269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple 20W USB-C Power Adapter - Strømforsyningsadapter - 20 Watt (USB-C)

PriceData har fulgt prisen på Apple 20W USB-C Power Adapter - Strømforsyningsadapter - 20 Watt (USB-C) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Apple 20W USB-C Power Adapter - Strømforsyningsadapter - 20 Watt (USB-C). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Apple 20W USB-C Power Adapter - Strømforsyningsadapter - 20 Watt (USB-C) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026114 kr3 kr (3%)
30. maj 2026117 kr9 kr (7%)
29. maj 2026126 kr18 kr (17%)
25. maj 2026108 kr6,86 kr (6%)
24. maj 2026114,86 kr6,86 kr (6%)
14. maj 2026108 kr1 kr (1%)
9. maj 2026109 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026108 kr61 kr (36%)
25. apr. 2026169 kr61 kr (56%)
23. apr. 2026108 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret