Gå til hovedindhold

Apple iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi + Cellular 128 GB - Space Grey

AppleEAN: 0195950784596
Pris fra 7.649 krtil 9.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.170 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi + Cellular 128 GB - Space Grey og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7649 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular 13" 128GB 12GB
7.649 kr
Til butik
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular 13" 128GB 12GB billede

Produktinformation

Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular - Tablet - 128 GB - 13" IPS (2732 x 2048) - 3G, 4G, 5G - space grey

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MH9D4KN/A
EAN: 0195950784596
Varenr.: 1003967906
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular 13 128GB 12GB
8.849 kr
Til butik
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi + Cellular 13 128GB 12GB billede

Produktinformation

Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi Cellular 128GB 12GB Oplev kraften og alsidigheden i Apple 13-inch iPad Air med M4 chip, der leverer exceptionel ydeevne og effektivitet. Denne iPad Air kombinerer et stort 13 tommers Liquid Retina-display med en lysstyrke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 0195950784596
Varenr.: 131873
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple iPad Air 13" (M4) 5G 12/128 GB - Space Grey
9.799 kr
Til butik
Apple iPad Air 13" (M4) 5G 12/128 GB - Space Grey billede

Produktinformation

Kraftfuld iPad til arbejde, studie og kreativitetApple iPad Air 13" leverer høj ydeevne i et slankt aluminiumsdesign. Den nye Apple M4‑processor med 8 kerner og Apple Neural Engine giver hurtig respons i apps, multitasking og redigering af foto og video. Den store 13" Liquid Retina IPS‑skærm med antirefleks og True Tone gør film, spil og noter skarpe og behagelige at se på - også i dagslys.Forbindelse i topklasseMed indbygget 5G‑mobilforbindelse (eSIM) og Wi‑Fi 7 får du lynhurtig adgang til nettet, uanset om du er hjemme eller på farten. USB‑C med DisplayPort Alt Mode gør det let at tilslutte en ekstern skærm, og AirPlay understøttes til trådløs deling.Gennemtænkte funktioneriPadOS 26 med Apple Intelligence, Center Stage til videoopkald og 12 MP kameraer for og bag understøtter hverdagens opgaver. To højttalere med Dolby Atmos og mikrofon-tilstandene Voice Isolation/Wide Spectrum giver klar lyd. Batteriet på 36,59 Wh lader via USB‑C (15–60 W) og understøtter trådløs opladning.Skærm: 13" Liquid Retina IPS, 2732 × 2048, 264 ppi, 600 cd/m², 4:3Processor: Apple M4 (8 kerner; 3 performance, 5 efficiency), 120 GB/s båndbreddeGrafik: 9‑kerners Apple GPU med ray tracingHukommelse: 12 GB RAMLager: 128 GBNetværk: 5G (NR Sub6), 4G LTE‑TDD & LTE‑FDD, eSIM, Wi‑Fi 7, Bluetooth 6.0Navigering: GPS, GLONASS, kompas, accelerometer, gyroskop, barometerKamera: 12 MP bag (f/1,8, 5‑elements linse, OIS), 12 MP front (f/2,0), 4K60, 240 fps slowmotion, HDR10/Dolby VisionLyd: 2 højttalere, 2 mikrofoner, Dolby Atmos/Dolby Digital PlusPort: 1 × USB‑C (USB 3.2 Gen 2) m. DisplayPort Alt ModeStrøm: 36,59 Wh Li‑Po, USB Power Delivery, trådløs opladningSikkerhed: FingeraftrykslæserMål og vægt: H 0,61 cm × B 28,06 cm × D 21,49 cm; 0,617 kgFarve: Space Grey; kabinet i aluminiumIP‑kode...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablets
Vægt: 1.26g
EAN: 0195950784596
Varenr.: 2116892
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple iPad Air 13" (M4) 5G 12/128 GB - Space Grey
9.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi + Cellular 128 GB - Space Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi + Cellular 128 GB - Space Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.649 kr7.649 krKøb
2Ultrashop8.849 kr8.849 krKøb
3Boligcenter DK9.799 kr9.799 krKøb
4Vivas DK9.819 kr9.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi + Cellular 128 GB - Space Grey

PriceData har fulgt prisen på Apple iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi + Cellular 128 GB - Space Grey i 62 dage. Laveste pris i perioden er 7.649 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 9.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.003 kr.

Den nuværende pris på 7.649 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Apple iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi + Cellular 128 GB - Space Grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Apple iPad Air 13" (M4) Wi‑Fi + Cellular 128 GB - Space Grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20267.649 kr2.150 kr (22%)
8. maj 20269.799 kr2.150 kr (28%)
6. apr. 20267.649 kr88 kr (1%)
5. apr. 20267.737 kr7 kr (0%)
4. apr. 20267.744 kr26 kr (0%)
3. apr. 20267.718 kr6 kr (0%)
2. apr. 20267.724 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret