Gå til hovedindhold

iPad Air 11" (M3) Wi?Fi 256 GB - Space Grey - Apple

AppleTabletcomputereEAN: 0195949998164
Pris fra 5.555 krtil 7.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.164 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.372 kr 14. maj

Sammenlign priser på iPad Air 11" (M3) Wi?Fi 256 GB - Space Grey - Apple og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5555 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi 11" 256GB 8GB
5.555 kr
Til butik
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi 11" 256GB 8GB billede

Produktinformation

Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi - Tablet - 256 GB - 11" IPS (2360 x 1640) - space grey

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MCA14KN/A
EAN: 0195949998164
Varenr.: 1003143472
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Air M3 11" Wi-Fi 256GB - Space Grey
5.999 kr
Til butik
Apple iPad Air M3 11" Wi-Fi 256GB - Space Grey billede

Produktinformation

11" (2360x1640) 500nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple M3, 256 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 18, Wi-Fi 6E, BT 5.3, Stylus support (Apple Pencil Pro, Apple Pencil USB-C), 460 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MCA14KN/A
EAN: 0195949998164
Varenr.: 3348636
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi 11 256GB 8GB
6.199 kr
Til butik
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi 11 256GB 8GB billede

Produktinformation

Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi 256GB (8GB RAM) Oplev kraften i Apple 11-inch iPad Air M3, designet til både arbejde og leg. Med en imponerende M3 chip får du en bemærkelsesværdig ydeevne, der gør multitasking og tunge opgaver til en leg. Den lysstærke Re...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: iPad & Tablet
EAN: 0195949998164
Varenr.: 89145
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPad Air 11" (M3) Wi?Fi 256 GB - Space Grey - Apple
-10%7.699 kr
Før 8.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPad Air 11" (M3) Wi?Fi 256 GB - Space Grey - Apple
-10%7.719 kr
Før 8.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iPad Air 11" (M3) Wi?Fi 256 GB - Space Grey - Apple koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iPad Air 11" (M3) Wi?Fi 256 GB - Space Grey - Apple koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.555 kr5.555 krKøb
2Proshop DK5.999 kr5.999 krKøb
3Ultrashop6.199 kr6.199 krKøb
4Boligcenter DK7.699 kr7.699 krKøb
5Vivas DK7.719 kr7.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iPad Air 11" (M3) Wi?Fi 256 GB - Space Grey - Apple

PriceData har fulgt prisen på iPad Air 11" (M3) Wi?Fi 256 GB - Space Grey - Apple i 154 dage. Laveste pris i perioden er 5.372 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 6.290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.737 kr.

Den nuværende pris på 5.555 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for iPad Air 11" (M3) Wi?Fi 256 GB - Space Grey - Apple. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for iPad Air 11" (M3) Wi?Fi 256 GB - Space Grey - Apple de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20265.555 kr74 kr (1%)
31. maj 20265.629 kr74 kr (1%)
29. maj 20265.703 kr148 kr (3%)
27. maj 20265.851 kr74 kr (1%)
25. maj 20265.925 kr296 kr (5%)
24. maj 20265.629 kr1 kr (0%)
23. maj 20265.628 kr249 kr (5%)
21. maj 20265.379 kr389 kr (7%)
20. maj 20265.768 kr389 kr (7%)
19. maj 20265.379 kr112 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret