Gå til hovedindhold

Boligcenter Apoteker Skab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ

Pris fra 339 krtil 649 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apoteker Skab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apotekerskab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ
-47%339 kr
Før 637 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apotekerskab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette rustikke apoteker skab, med sin skønne charme, giver masser af opbevaring til alle mulige husholdningssager. Det er et super fedt produkt til spise- eller opholdsrum. Dets rektangulære form fungerer perfekt som sidebord og kombinerer stil med funktion på bedste måde. Bygget af konstrueret træ har det en sej tekstureret overflade og er virkelig praktisk. Uanset om du skal opbevare sengetøj, service eller bare vise nogle flotte ting, holder dette skab det hele organiseret og giver en hyggelig atmosfære. Konstrueret Træ Materiale Skabet er lavet af holdbart konstrueret træ, så det er slidstærkt og modstår ridser. Det holder sin rustikke vibe og holder længe, hvilket gør det til et smart valg til dit hjem.Rigelige Opbevaringsmuligheder Der er masser af plads til at holde dine ting organiseret, med forskellige rum og skuffer til værdifulde ting eller pynt. Det giver mulighed for personlige præg, så du kan bruge pladsen, som du vil.Færdig Bagside Design Den flotte bagside betyder, at du kan placere det hvor som helst, ikke kun mod en væg. Stil det, som du vil, for at passe til dit rum uden at gå på kompromis med stilen.Rustik Stil Med sin naturlige charme tilføjer dette skab en varm og indbydende følelse til ethvert rum. De jordnære toner og teksturer passer perfekt til forskellige indretningsstile og gør indretningen sammenhængende.Nemt Vedligehold At holde skabet pænt er enkel! Tør det af med en tør klud, sørg for, at det er sikkert fastgjort for at undgå, at det vælter, og undgå hårde rengøringsmidler for at beskytte overfladen. Disse enkle trin holder det i topform i dit hjem. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 20 x 45.5 x 60 CM (L x B x H)med 3 skufferOpbevaringsnummer: 3Forsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Apoteker Skab...

Produktspecifikationer

Kategori: Opbevaringsskabe
Vægt: 12.6g
EAN: 8721158770349
Varenr.: 1581167
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Apoteker Skab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ
347 kr
Til butik
Apoteker Skab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Apothecary Cabinet er en moderne skænk, der tilbyder masser af opbevaring til forskellige opholdsrum. Med sin flotte rektangulære form kombinerer dette skab funktionalitet og stil og er et fleksibelt supplement til spisestuer eller stuer. Dets enkle desig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Opbevaringsskabe
EAN: 8721158770349
Varenr.: 10021528469833
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Apotekerskab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ
-45%360 kr
Før 657 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apotekerskab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Opbevaringsskabe
Størrelse: 20 x 45.5 x 60 cm
Vægt: 12.6g
EAN: 8721158770349
Varenr.: 1581167
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apotekerskab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ
-45%360 kr
Før 657 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Apotekerskab Gammelt Træ 20 X 45,5 X 60 Cm Konstrueret Træ
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apoteker Skab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apoteker Skab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK339 kr339 krKøb
2DesignShoppen347 kr347 krKøb
3Livera DK360 kr429 krKøb
4Vivas DK360 kr429 krKøb
5BoligRetning649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apoteker Skab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Apoteker Skab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 387 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Apoteker Skab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Apoteker Skab Gammelt træ 20 x 45,5 x 60 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026339 kr30 kr (8%)
15. maj 2026369 kr30 kr (9%)
11. maj 2026339 kr30 kr (8%)
5. maj 2026369 kr11 kr (3%)
19. apr. 2026380 kr69 kr (15%)
18. apr. 2026449 kr69 kr (18%)
17. apr. 2026380 kr69 kr (15%)
16. apr. 2026449 kr69 kr (18%)
6. apr. 2026380 kr4 kr (1%)
29. mar. 2026376 kr23 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret