Gå til hovedindhold

Apc Srtl5krm2ui Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 5 Kva 5000 W 10 Ac Stikkontakt(er)

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304435754
Pris fra 69.560 krtil 74.047 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4.487 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apc Srtl5krm2ui Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 5 Kva 5000 W 10 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69560 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Smart-UPS Ultra SRTL5KRM2UI UPS
69.560 kr
Til butik
APC Smart-UPS Ultra SRTL5KRM2UI UPS billede

Produktinformation

APC Smart-UPS Ultra On-Line - UPS (stativ-monterbar / ekstern) - AC 220-230 V - 5000 watt - 5000 VA - Litiumion - USB, Ethernet - output-stikforbindelser: 10 - 2U - sølvgrå

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: SRTL5KRM2UI
EAN: 0731304435754
Varenr.: 1000802062
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Srtl5krm2ui Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 5 Kva 5000 W 10 Ac Stikkontakt(er)
73.999 kr
Til butik
Apc Srtl5krm2ui Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 5 Kva 5000 W 10 Ac Stikkontakt(er) billede

Produktinformation

2U, 5000W/5000VA UPS Rack/Tower Konvertibel UPS med automatisk roterende LCD-skærm Litium-ion-batterier holder 3x VRLA UPS, du behøver ikke at udskifte batteriet i UPS'ens levetid EcoStruxure™ klar til fjernovervågning og -styring Trådløs kommunikation mulig med den valgfrie WiFi-enhed (AP9834) 5 års garanti på UPS og interne batterier...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS server & netværk
Artikel nr.: SRTL5KRM2UI
EAN: 0731304435754
Varenr.: 5011332109
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC SRTL5KRM2UI - Smart-UPS Ultra - 5000VA/5000W - Line Interactive UPS
74.047 kr
Til butik
APC SRTL5KRM2UI - Smart-UPS Ultra - 5000VA/5000W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Smart-UPS Ultra 5000VA/5000W UPS med Hardwired 3-Wire Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 5000VA Udgangseffekt (W): 5000W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 6 x IEC C13 + 4 x IEC C19 Indgangsstik Typer: Hardwired 3-WireHighlights Rack Mount LCD Display...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: SRTL5KRM2UI
EAN: 0731304435754
Varenr.: 3166654

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Srtl5krm2ui Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 5 Kva 5000 W 10 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Srtl5krm2ui Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 5 Kva 5000 W 10 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK69.560 kr69.560 krKøb
2Dustin DK73.999 kr74.085,25 krKøb
3Proshop DK74.047 kr74.047 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apc Srtl5krm2ui Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 5 Kva 5000 W 10 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Apc Srtl5krm2ui Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 5 Kva 5000 W 10 Ac Stikkontakt(er) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 68.542 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 74.374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71.434 kr.

Den nuværende pris på 69.560 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Apc Srtl5krm2ui Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 5 Kva 5000 W 10 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Apc Srtl5krm2ui Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 5 Kva 5000 W 10 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202669.560 kr1.063 kr (2%)
22. maj 202670.623 kr3.751 kr (5%)
21. maj 202674.374 kr375 kr (1%)
20. maj 202673.999 kr250 kr (0%)
19. maj 202673.749 kr500 kr (1%)
14. maj 202673.249 kr125 kr (0%)
13. maj 202673.374 kr375 kr (1%)
6. maj 202673.749 kr250 kr (0%)
5. maj 202673.499 kr1.125 kr (2%)
2. maj 202672.374 kr1.751 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret