Gå til hovedindhold

APC SMV750CAI - Easy UPS - 750VA/525W - Line Interactive UPS

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304346562
Pris fra 2.369 krtil 3.128 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 759 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.367 kr 5. maj

Sammenlign priser på APC SMV750CAI - Easy UPS - 750VA/525W - Line Interactive UPS og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2369 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Easy UPS SMV SMV750CAI UPS 525Watt 750VA
2.369 kr
Til butik
APC Easy UPS SMV SMV750CAI UPS 525Watt 750VA billede

Produktinformation

APC Easy UPS SMV SMV750CAI - UPS - AC 220/230/240 V - 525 watt - 750 VA - 7 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 6

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: SMV750CAI
EAN: 0731304346562
Varenr.: 994819630
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC SMV750CAI - Easy UPS - 750VA/525W - Line Interactive UPS
2.589 kr
Til butik
APC SMV750CAI - Easy UPS - 750VA/525W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Easy UPS 750VA/525W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 750VA Udgangseffekt (W): 525W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 6 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR LCD Display Intelligent Card Slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: SMV750CAI
EAN: 0731304346562
Varenr.: 2787682
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Easy-ups Smv750cai - 6 X C13-udtag, Usb-port, 750 Va
2.624 kr
Til butik
Apc Easy-ups Smv750cai - 6 X C13-udtag, Usb-port, 750 Va billede

Produktinformation

Holder kritisk IT‑udstyr online under strømafbrydelser, forhindrer datatab Line-interactive AVR stabiliserer spændingen, beskytter mod lavspænding 750 VA, 525 W kapacitet forsyner flere enheder via 6 C13‑udtag Udskiftelig VRLA‑batteripakke forlænger levetiden, 4 t opladningstid USB‑port og medfølgende software muliggør automatisk og sikker systemnedlukning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: SMV750CAI
EAN: 0731304346562
Varenr.: 5011200649
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Easy UPS tower 750VA/525W, Line Interactiv, sort
3.128 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC SMV750CAI - Easy UPS - 750VA/525W - Line Interactive UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC SMV750CAI - Easy UPS - 750VA/525W - Line Interactive UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.369 kr2.369 krKøb
2Proshop DK2.589 kr2.589 krKøb
3Dustin DK2.624 kr2.710,25 krKøb
4Elvvs.dk3.128 kr3.128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC SMV750CAI - Easy UPS - 750VA/525W - Line Interactive UPS

PriceData har fulgt prisen på APC SMV750CAI - Easy UPS - 750VA/525W - Line Interactive UPS i 174 dage. Laveste pris i perioden er 2.298 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 2.377 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.332 kr.

Den nuværende pris på 2.369 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for APC SMV750CAI - Easy UPS - 750VA/525W - Line Interactive UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for APC SMV750CAI - Easy UPS - 750VA/525W - Line Interactive UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.369 kr4 kr (0%)
26. maj 20262.373 kr1 kr (0%)
17. maj 20262.374 kr1 kr (0%)
10. maj 20262.375 kr2 kr (0%)
8. maj 20262.377 kr10 kr (0%)
5. maj 20262.367 kr58 kr (3%)
5. feb. 20262.309 kr10 kr (0%)
30. jan. 20262.299 kr1 kr (0%)
17. jan. 20262.298 kr1 kr (0%)
10. jan. 20262.299 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret