Gå til hovedindhold

APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower - Batterihus - 2 x batteri - Blysyre - 2U - sort - for Replacement Battery Cartridge #118

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304295839
Pris fra 9.828 krtil 13.219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3.391 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.988 kr 4. mar.

Sammenlign priser på APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower - Batterihus - 2 x batteri - Blysyre - 2U - sort - for Replacement Battery Cartridge #118 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9828 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Smart-UPS X 120V External Pack Rack/Tower Batterihus Ekstern
9.828 kr
Til butik
APC Smart-UPS X 120V External Pack Rack/Tower Batterihus Ekstern billede

Produktinformation

APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower - Batterihus - 2 x batteri - Blysyre - 2U - sort - for Replacement Battery Cartridge #118

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: SMX120RMBP2U
EAN: 0731304295839
Varenr.: 988184046
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower - Batterihus - 2 x batteri - Blysyre - 2U - sort - for Replacement Battery Cartridge #118
9.953 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Smart-ups X 120v External Battery Pack Rack/tower
10.099 kr
Til butik
Apc Smart-ups X 120v External Battery Pack Rack/tower billede

Produktinformation

Hot-swap-batteri gør det muligt at udskifte batterier uden at slukke 120 V ekstern pakke leverer ren, uafbrudt strøm under udskiftning Lukkede blybatterier (VRLA) giver pålidelig strøm med 5 års levetid Lavprofil rackformfaktor sparer plads i 19-tommers racks Fungerer ved 0-40 °C og 0-95 % RH for driftssikker ydeevne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: SMX120RMBP2U
EAN: 0731304295839
Varenr.: 5010608990
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC Smart-UPS X 120V External Battery Pa
10.152 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Smart-UPS X 120V External Pack Rack/Tower Batterihus Ekstern
11.849 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Eksternt batterimodul til UPS - APC Smart-UPS X, Rack/Tower 2U, 120 Vdc, inkl. skinnekit
-6%13.199 kr
Før 13.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eksternt batterimodul til UPS - APC Smart-UPS X, Rack/Tower 2U, 120 Vdc, inkl. skinnekit
-6%13.219 kr
Før 14.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower - Batterihus - 2 x batteri - Blysyre - 2U - sort - for Replacement Battery Cartridge #118 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower - Batterihus - 2 x batteri - Blysyre - 2U - sort - for Replacement Battery Cartridge #118 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.828 kr9.828 krKøb
2CS MEGASTORE DK9.953 kr10.152 krKøb
3Dustin DK10.099 kr10.597,75 krKøb
4Proshop DK10.152 kr10.152 krKøb
5Ultrashop11.849 kr11.849 krKøb
6Boligcenter DK13.199 kr13.199 krKøb
7Vivas DK13.219 kr14.418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower - Batterihus - 2 x batteri - Blysyre - 2U - sort - for Replacement Battery Cartridge #118

PriceData har fulgt prisen på APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower - Batterihus - 2 x batteri - Blysyre - 2U - sort - for Replacement Battery Cartridge #118 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 6.920 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 10.115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.506 kr.

Den nuværende pris på 9.828 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower - Batterihus - 2 x batteri - Blysyre - 2U - sort - for Replacement Battery Cartridge #118. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower - Batterihus - 2 x batteri - Blysyre - 2U - sort - for Replacement Battery Cartridge #118 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20269.828 kr4 kr (0%)
25. maj 20269.832 kr60 kr (1%)
24. maj 20269.892 kr61 kr (1%)
23. maj 20269.953 kr161 kr (2%)
22. maj 202610.114 kr1 kr (0%)
19. maj 202610.115 kr91 kr (1%)
16. maj 202610.024 kr1 kr (0%)
14. maj 202610.023 kr61 kr (1%)
13. maj 202610.084 kr61 kr (1%)
12. maj 202610.023 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret