Gå til hovedindhold

APC EasyPDU EPDU2232MBO - Strømfordelingsenhed (rackversion) - målt af stik - AC 400 V - 22 kW - 22000 VA - tre faser - Ethernet 10/100, serial, USB - input: IEC 60309 3P+N+PE - output-stikforbindelser: 24 (18 x IEC 60320 C13, 6 x IEC 60320 C19) - 0U - 3 m ledning - sort

APCUPS – tilbehørEAN: 0731304733430
Pris fra 14.923 krtil 19.399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4.476 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14.308 kr 23. maj

Sammenlign priser på APC EasyPDU EPDU2232MBO - Strømfordelingsenhed (rackversion) - målt af stik - AC 400 V - 22 kW - 22000 VA - tre faser - Ethernet 10/100, serial, USB - input: IEC 60309 3P+N+PE - output-stikforbindelser: 24 (18 x IEC 60320 C13, 6 x IEC 60320 C19) - 0U - 3 m ledning - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14923 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC EasyPDU EPDU2232MBO - Strømfordelingsenhed (rackversion) - målt af stik - AC 400 V - 22 kW - 22000 VA - tre faser - Ethernet 10/100, serial, USB - input: IEC 60309 3P+N+PE - output-stikforbindelser: 24 (18 x IEC 60320 C13, 6 x IEC 60320 C19) - 0U - 3 m ledning - sort
14.923 kr
Til butik
APC EasyPDU EPDU2232MBO - Strømfordelingsenhed (rackversion) - målt af stik - AC 400 V - 22 kW - 22000 VA - tre faser - Ethernet 10/100, serial, USB - input: IEC 60309 3P+N+PE - output-stikforbindelser: 24 (18 x IEC 60320 C13, 6 x IEC 60320 C19) - 0U - 3 m ledning - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: Overspændingsbeskyttelse
Farve: 2
Artikel nr.: EPDU2232MBO
EAN: 0731304733430
Varenr.: 20816006
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC EasyPDU EPDU2232MBO Strømfordelingsenhed 24-stik 32A Sort 3m
14.924 kr
Til butik
APC EasyPDU EPDU2232MBO Strømfordelingsenhed 24-stik 32A Sort 3m billede

Produktinformation

APC EasyPDU EPDU2232MBO - Strømfordelingsenhed (rackversion) - målt af stik - AC 400 V - 22 kW - 22000 VA - tre faser - Ethernet 10/100, USB, serial - input: IEC 60309 3P+N+PE - output-stikforbindelser: 24 (6 x IEC 60320 C19, 18 x IEC 60320 C13) - 0U - 3 m ledning - sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: EPDU2232MBO
EAN: 0731304733430
Varenr.: 1002204937
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Epdu2232mbo Strømforsyningsenhed (pdu) 32 Ac Stikkontakt(er) 0u Sort
18.744 kr
Til butik
Apc Epdu2232mbo Strømforsyningsenhed (pdu) 32 Ac Stikkontakt(er) 0u Sort billede

Produktinformation

Målt trefaset PDU giver strøm-, spændings- og effektniveauer i realtid 32 C13- og C19-udtag understøtter blandede enhedstilkoblinger LCD- og LED-indikatorer giver tydelig lokal status og advarsler Slankt vertikalt 0U-aluminiumskabinet sparer plads i racket og øger holdbarheden 3 m kabel og 32 A 22 kW kapacitet er velegnet til tætte datacenteropsætninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: PDU
Artikel nr.: EPDU2232MBO
EAN: 0731304733430
Varenr.: 5020011576
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC EasyPDU EPDU2232MBO - power distribution unit - metered-by-outlet - 22 kW - 22000 VA
19.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC EasyPDU EPDU2232MBO - Strømfordelingsenhed (rackversion) - målt af stik - AC 400 V - 22 kW - 22000 VA - tre faser - Ethernet 10/100, serial, USB - input: IEC 60309 3P+N+PE - output-stikforbindelser: 24 (18 x IEC 60320 C13, 6 x IEC 60320 C19) - 0U - 3 m ledning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC EasyPDU EPDU2232MBO - Strømfordelingsenhed (rackversion) - målt af stik - AC 400 V - 22 kW - 22000 VA - tre faser - Ethernet 10/100, serial, USB - input: IEC 60309 3P+N+PE - output-stikforbindelser: 24 (18 x IEC 60320 C13, 6 x IEC 60320 C19) - 0U - 3 m ledning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK14.923 kr14.923 krKøb
2CompuMail DK14.924 kr14.924 krKøb
3Dustin DK18.744 kr18.830,25 krKøb
4Proshop DK19.399 kr19.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC EasyPDU EPDU2232MBO - Strømfordelingsenhed (rackversion) - målt af stik - AC 400 V - 22 kW - 22000 VA - tre faser - Ethernet 10/100, serial, USB - input: IEC 60309 3P+N+PE - output-stikforbindelser: 24 (18 x IEC 60320 C13, 6 x IEC 60320 C19) - 0U - 3 m ledning - sort

PriceData har fulgt prisen på APC EasyPDU EPDU2232MBO - Strømfordelingsenhed (rackversion) - målt af stik - AC 400 V - 22 kW - 22000 VA - tre faser - Ethernet 10/100, serial, USB - input: IEC 60309 3P+N+PE - output-stikforbindelser: 24 (18 x IEC 60320 C13, 6 x IEC 60320 C19) - 0U - 3 m ledning - sort i 123 dage. Laveste pris i perioden er 13.903 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 18.744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.795 kr.

Den nuværende pris på 14.923 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for APC EasyPDU EPDU2232MBO - Strømfordelingsenhed (rackversion) - målt af stik - AC 400 V - 22 kW - 22000 VA - tre faser - Ethernet 10/100, serial, USB - input: IEC 60309 3P+N+PE - output-stikforbindelser: 24 (18 x IEC 60320 C13, 6 x IEC 60320 C19) - 0U - 3 m ledning - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for APC EasyPDU EPDU2232MBO - Strømfordelingsenhed (rackversion) - målt af stik - AC 400 V - 22 kW - 22000 VA - tre faser - Ethernet 10/100, serial, USB - input: IEC 60309 3P+N+PE - output-stikforbindelser: 24 (18 x IEC 60320 C13, 6 x IEC 60320 C19) - 0U - 3 m ledning - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202614.923 kr3.821 kr (20%)
31. maj 202618.744 kr3.821 kr (26%)
29. maj 202614.923 kr3.196 kr (18%)
28. maj 202618.119 kr3.649 kr (25%)
27. maj 202614.470 kr578 kr (4%)
26. maj 202615.048 kr516 kr (4%)
24. maj 202614.532 kr224 kr (2%)
23. maj 202614.308 kr61 kr (0%)
22. maj 202614.369 kr63 kr (0%)
20. maj 202614.432 kr124 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret