Gå til hovedindhold

Apc Easy Ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1200 W 4 Ac Stikkontakt(er)

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304404620
Pris fra 1.859 krtil 2.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 560 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.822 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Apc Easy Ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1200 W 4 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1859 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Easy UPS BVX Series BVX2200LI-GR UPS 1200Watt 2200VA
1.859 kr
Til butik
APC Easy UPS BVX Series BVX2200LI-GR UPS 1200Watt 2200VA billede

Produktinformation

APC Easy UPS BVX Series BVX2200LI-GR - UPS - AC 220-240 V - 1200 Watt - 2200 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: BVX2200LI-GR
EAN: 0731304404620
Varenr.: 996609564
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC BVX2200LI-GR - Easy UPS - 2200VA/1200W - Line Interactive UPS
1.895 kr
Til butik
APC BVX2200LI-GR - Easy UPS - 2200VA/1200W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Easy UPS 2200VA/1200W UPS med Schuko CEE 7/7P Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 2200VA Udgangseffekt (W): 1200W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 4 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7PHighlights AVR...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: BVX2200LI-GR
EAN: 0731304404620
Varenr.: 2887674
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Easy Ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1200 W 4 Ac Stikkontakt(er)
-0%2.061 kr
Før 2.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apc Easy Ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1200 W 4 Ac Stikkontakt(er) billede

Produktinformation

Line-interactive-topologi leverer 1200 W backup-strøm med AVR Sinusformet bølge og 6 ms responstid beskytter følsomt udstyr Fire Type F-stik og 273 J overspændingsbeskyttelse sikrer dine enheder 24 V 9 Ah blybatteri understøtter koldstart og 8 t genopladning Kompakt sort kabinet med LED'er, alarmer, 1,2 m kabel og CE-mærkning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: BVX2200LI-GR
EAN: 0731304404620
Varenr.: 5011231579
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
APC Easy UPS BVX2200LI-GR - 2200 VA line‑interactive, 4x Schuko
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
APC Easy UPS BVX2200LI-GR - 2200 VA line‑interactive, 4x Schuko
2.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Easy Ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1200 W 4 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Easy Ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1200 W 4 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.859 kr1.859 krKøb
2Proshop DK1.895 kr1.895 krKøb
3Dustin DK2.061 kr2.147,25 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apc Easy Ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1200 W 4 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Apc Easy Ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1200 W 4 Ac Stikkontakt(er) i 169 dage. Laveste pris i perioden er 1.557 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 1.961 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.849 kr.

Den nuværende pris på 1.859 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Apc Easy Ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1200 W 4 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Apc Easy Ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 2,2 Kva 1200 W 4 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 20261.859 kr25 kr (1%)
1. maj 20261.884 kr11 kr (1%)
30. apr. 20261.895 kr17 kr (1%)
29. apr. 20261.878 kr38 kr (2%)
28. apr. 20261.916 kr7 kr (0%)
24. apr. 20261.923 kr11 kr (1%)
21. apr. 20261.934 kr104 kr (6%)
17. apr. 20261.830 kr8 kr (0%)
10. apr. 20261.822 kr8 kr (0%)
8. apr. 20261.830 kr28 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret