Gå til hovedindhold

Apc Easy Ups On-line Srv Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 7 Ac Stikkontakt(er)

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304436850
Pris fra 4.040 krtil 4.374 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 334 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.029 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Apc Easy Ups On-line Srv Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 7 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4040 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Easy UPS On-Line UPS 900Watt 1000VA
4.040 kr
Til butik
APC Easy UPS On-Line UPS 900Watt 1000VA billede

Produktinformation

APC Easy UPS On-Line - UPS - tårn - AC 220/230/240 V - 900 watt - 1000 VA - 1-faset - Blysyre - USB, serial - output-stikforbindelser: 3 - PFC - Europa - sort, RAL 7010

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: SRV1KI-E
EAN: 0731304436850
Varenr.: 1002318292
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC SRV1KI-E - Easy UPS On-Line - 1000VA/900W - On-Line UPS
4.220 kr
Til butik
APC SRV1KI-E - Easy UPS On-Line - 1000VA/900W - On-Line UPS billede

Produktinformation

Easy UPS On-Line 1000VA/900W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1000VA Udgangseffekt (W): 900W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 3 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR LCD Display Intelligent Slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: SRV1KI-E
EAN: 0731304436850
Varenr.: 3323438
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Easy Ups On-line Srv Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 7 Ac Stikkontakt(er)
4.374 kr
Til butik
Apc Easy Ups On-line Srv Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 7 Ac Stikkontakt(er) billede

Produktinformation

Online dobbeltkonvertering beskytter udstyr mod ustabil netspænding Sinusbølgeudgang med 3 % spændingsregulering sikrer, at servere kører stabilt Indbygget LCD, USB og RS-232 gør det muligt at overvåge status og håndtere advarsler Forseglet VRLA-batteri, opladningstid 4 timer og 3 års levetid sikrer pålidelig drift Kompakt mini tower sparer plads på skrivebordet, CE- og UKCA-certificeret, 2 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS server & netværk
Artikel nr.: SRV1KI-E
EAN: 0731304436850
Varenr.: 5020028980

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Easy Ups On-line Srv Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 7 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Easy Ups On-line Srv Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 7 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.040 kr4.040 krKøb
2Proshop DK4.220 kr4.220 krKøb
3Dustin DK4.374 kr4.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apc Easy Ups On-line Srv Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 7 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Apc Easy Ups On-line Srv Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 7 Ac Stikkontakt(er) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.985 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 4.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.202 kr.

Den nuværende pris på 4.040 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Apc Easy Ups On-line Srv Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 7 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Apc Easy Ups On-line Srv Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 2700 W 7 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.040 kr1 kr (0%)
31. maj 20264.039 kr83 kr (2%)
30. maj 20264.122 kr174 kr (4%)
29. maj 20264.296 kr78 kr (2%)
28. maj 20264.374 kr125 kr (3%)
27. maj 20264.499 kr125 kr (3%)
23. maj 20264.374 kr125 kr (3%)
21. maj 20264.499 kr125 kr (3%)
12. maj 20264.374 kr183 kr (4%)
5. maj 20264.191 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret