Gå til hovedindhold

APC BV800I-GR UPS - Line-Interactive 0,8 kVA / 450 W, 4 Schuko-udtag

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304338369
Pris fra 739 krtil 1.099 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 688 kr 26. maj

Sammenlign priser på APC BV800I-GR UPS - Line-Interactive 0,8 kVA / 450 W, 4 Schuko-udtag og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 739 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Easy UPS BV BV800I-GR UPS 450Watt 800VA
739 kr
Til butik
APC Easy UPS BV BV800I-GR UPS 450Watt 800VA billede

Produktinformation

APC Easy UPS BV BV800I-GR - UPS - AC 230 V - 450 watt - 800 VA - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: BV800I-GR
EAN: 0731304338369
Varenr.: 993373439
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC BV800I-GR - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS
785 kr
Til butik
APC BV800I-GR - Easy UPS - 800VA/450W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Easy UPS 800VA/450W UPS med Schuko CEE 7/7P Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 800VA Udgangseffekt (W): 450W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 4 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7PHighlights AVR Floor/Wall Mount...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: BV800I-GR
EAN: 0731304338369
Varenr.: 2721061
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Easy-ups Bv800i-gr Schuko
874 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
APC BV800I-GR UPS - Line-Interactive 0,8 kVA / 450 W, 4 Schuko-udtag
-4%959 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
APC BV800I-GR UPS - Line-Interactive 0,8 kVA / 450 W, 4 Schuko-udtag
-4%979 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Back-UPS BV 800VA AVR
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC BV800I-GR UPS - Line-Interactive 0,8 kVA / 450 W, 4 Schuko-udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC BV800I-GR UPS - Line-Interactive 0,8 kVA / 450 W, 4 Schuko-udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK739 kr739 krKøb
2Proshop DK785 kr824 krKøb
3Dustin DK874 kr960,25 krKøb
4Boligcenter DK959 kr959 krKøb
5Vivas DK979 kr1.058 krKøb
6Ultrashop1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC BV800I-GR UPS - Line-Interactive 0,8 kVA / 450 W, 4 Schuko-udtag

PriceData har fulgt prisen på APC BV800I-GR UPS - Line-Interactive 0,8 kVA / 450 W, 4 Schuko-udtag i 182 dage. Laveste pris i perioden er 662 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 739 kr.

Den nuværende pris på 739 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for APC BV800I-GR UPS - Line-Interactive 0,8 kVA / 450 W, 4 Schuko-udtag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for APC BV800I-GR UPS - Line-Interactive 0,8 kVA / 450 W, 4 Schuko-udtag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026739 kr21 kr (3%)
27. maj 2026718 kr30 kr (4%)
26. maj 2026688 kr6 kr (1%)
25. maj 2026694 kr24 kr (3%)
20. maj 2026718 kr45 kr (6%)
14. maj 2026763 kr11 kr (1%)
10. maj 2026752 kr34 kr (5%)
6. maj 2026718 kr13 kr (2%)
5. maj 2026705 kr6 kr (1%)
4. maj 2026711 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret