Gå til hovedindhold

Apc Br900mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 6 Ac Stikkontakt(er)

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304346944
Pris fra 2.105 krtil 2.829 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 724 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.085 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Apc Br900mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 6 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2105 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Back-UPS Pro BR900MI UPS 540Watt 900VA
2.105 kr
Til butik
APC Back-UPS Pro BR900MI UPS 540Watt 900VA billede

Produktinformation

APC Back-UPS Pro BR900MI - UPS - AC 230 V - 540 watt - 900 VA - USB - output-stikforbindelser: 6 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: BR900MI
EAN: 0731304346944
Varenr.: 994962590
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC BR900MI - Back-UPS Pro - 900VA/540W - Line Interactive UPS
2.147 kr
Til butik
APC BR900MI - Back-UPS Pro - 900VA/540W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Back-UPS Pro 900VA/540W UPS med IEC C13 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 900VA Udgangseffekt (W): 540W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 6 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C13Highlights AVR LCD Display Dataline Surge Protection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: BR900MI
EAN: 0731304346944
Varenr.: 2792073
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Br900mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 6 Ac Stikkontakt(er)
-0%2.211 kr
Før 2.211,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apc Br900mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 6 Ac Stikkontakt(er) billede

Produktinformation

Batterifejlmeddelelse LCD-grafikdisplay Koldstart mulig Batteri-beskyttede og lynbeskyttede stik Akustiske alarmer Automatisk selvtest Batteriskift uden værktøj Forøgelse og trimning Automatisk spændingsregulering (AVR) Lynbeskyttelse af dataledning Meddelelse om udkoblet batteri Batterier med hot swap-funktion Godkendt af sikkerhedsorganer USB-tilslutning mulig Batterier kan udskiftes af brugeren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: BR900MI
EAN: 0731304346944
Varenr.: 5011146204
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømbackup APC Back-UPS Pro BR900MI 900 VA, 6x C13, USB
2.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS backup strøm - APC Back-UPS Pro BR900MI, 900 VA, 6x C13, USB
2.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Back-UPS Pro BR900MI UPS 540Watt 900VA
2.829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Br900mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 6 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Br900mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 6 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.105 kr2.105 krKøb
2Proshop DK2.147 kr2.147 krKøb
3Dustin DK2.211 kr2.297,25 krKøb
4Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
5Vivas DK2.619 kr2.708 krKøb
6Ultrashop2.829 kr2.829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apc Br900mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 6 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Apc Br900mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 6 Ac Stikkontakt(er) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.902 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 2.177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.069 kr.

Den nuværende pris på 2.105 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Apc Br900mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 6 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Apc Br900mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 6 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20262.105 kr2 kr (0%)
14. maj 20262.107 kr19 kr (1%)
10. maj 20262.088 kr1 kr (0%)
9. maj 20262.089 kr1 kr (0%)
4. maj 20262.088 kr1 kr (0%)
1. maj 20262.089 kr25 kr (1%)
19. apr. 20262.114 kr14 kr (1%)
9. apr. 20262.100 kr14 kr (1%)
2. apr. 20262.114 kr1 kr (0%)
29. mar. 20262.113 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret