Gå til hovedindhold

APC Back-UPS BX Series BX500MI - UPS - AC 230 V - 300 Watt - 500 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304435648
Pris fra 567 krtil 819 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 252 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 557 kr 11. maj

Sammenlign priser på APC Back-UPS BX Series BX500MI - UPS - AC 230 V - 300 Watt - 500 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 567 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC Back-UPS BX Series BX500MI - UPS - AC 230 V - 300 Watt - 500 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4
567 kr
Til butik
APC Back-UPS BX Series BX500MI - UPS - AC 230 V - 300 Watt - 500 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4 billede

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS Netværk & Server
Farve: 2
Artikel nr.: BX500MI
EAN: 0731304435648
Varenr.: 8281267
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC BX500MI - Back-UPS - 500VA/300W - Line Interactive UPS
567 kr
Til butik
APC BX500MI - Back-UPS - 500VA/300W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Back-UPS 500VA/300W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 500VA Udgangseffekt (W): 300W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 3 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: BX500MI
EAN: 0731304435648
Varenr.: 3084253
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Back-UPS BX Series BX500MI UPS 300Watt 500VA
607 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Back-ups Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,5 Kva 300 W 3 Ac Stikkontakt(er)
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Back-UPS BX Series BX500MI UPS 300Watt 500VA
779 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
APC Back‑UPS BX500MI 500 VA, 230 V med AVR - IEC udtag
-4%799 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
APC Back‑UPS BX500MI 500 VA, 230 V med AVR - IEC udtag
-4%819 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Back-UPS BX Series BX500MI - UPS - AC 230 V - 300 Watt - 500 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Back-UPS BX Series BX500MI - UPS - AC 230 V - 300 Watt - 500 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK567 kr606 krKøb
2Proshop DK567 kr606 krKøb
3CompuMail DK607 kr607 krKøb
4Dustin DK686 kr772,25 krKøb
5Ultrashop779 kr779 krKøb
6Boligcenter DK799 kr799 krKøb
7Vivas DK819 kr898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC Back-UPS BX Series BX500MI - UPS - AC 230 V - 300 Watt - 500 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4

PriceData har fulgt prisen på APC Back-UPS BX Series BX500MI - UPS - AC 230 V - 300 Watt - 500 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 553 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 635 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 584 kr.

Den nuværende pris på 567 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for APC Back-UPS BX Series BX500MI - UPS - AC 230 V - 300 Watt - 500 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for APC Back-UPS BX Series BX500MI - UPS - AC 230 V - 300 Watt - 500 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026567 kr2 kr (0%)
13. maj 2026565 kr3 kr (1%)
12. maj 2026562 kr5 kr (1%)
11. maj 2026557 kr11 kr (2%)
8. maj 2026568 kr4 kr (1%)
6. maj 2026564 kr7 kr (1%)
5. maj 2026557 kr6 kr (1%)
4. maj 2026563 kr6 kr (1%)
2. maj 2026569 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026570 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret