Gå til hovedindhold

Aparat de tuns parul de pe fata si corp, Philips OneBlade Pro QP6552/15, Acumulator, Autonomie 120 min., Lungime 0, 4-10 mm, Cr

PhilipsPersonlig pleje360° skær følger alle konturerPræcis barbering og trimning til ansigt og kropEAN: 8720689027199

Alsidigt barberværktøj til ansigt og krop med innovativt 360° skær, 20 trimmeindstillinger og 120 minutters batterilevetid. Vandtæt og ergonomisk design. Læs mere

Pris fra 419 krtil 823 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 404 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Aparat de tuns parul de pe fata si corp, Philips OneBlade Pro QP6552/15, Acumulator, Autonomie 120 min., Lungime 0, 4-10 mm, Cr og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 419 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Skægtrimmer QP6552/15 beard trimmer
-30%419 kr
Før 598 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips OneBlade Pro 360 QP6552 - Shaver - krom
463 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips OneBlade Pro 360 QP6552 Barbermaskine Grå Grøn
484 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Oneblade Pro QP6552/15 ansigt og krop
555 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barbermaskine Philips OneBlade Pro 360 QP6552 - krom
-6%589 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips OneBlade Pro QP6552/15 Face & Body
598 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Barbermaskine Philips OneBlade Pro 360 QP6552 - krom
-6%609 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips OneBlade Pro 360 QP6552 Barbermaskine Grå Grøn
619 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips - Oneblade Pro Face & Body Barbermaskine - Qp6552/15
659,95 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips OneBlade Pro 360 Ansigt og krop- QP6552/15
823 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aparat de tuns parul de pe fata si corp, Philips OneBlade Pro QP6552/15, Acumulator, Autonomie 120 min., Lungime 0, 4-10 mm, Cr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aparat de tuns parul de pe fata si corp, Philips OneBlade Pro QP6552/15, Acumulator, Autonomie 120 min., Lungime 0, 4-10 mm, Cr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK419 kr458 krKøb
2CS MEGASTORE DK463 kr502 krKøb
3CompuMail DK484 kr484 krKøb
4Teknikproffset DK555 kr604 krKøb
5Boligcenter DK589 kr589 krKøb
6Komplett DK598 kr598 krKøb
7Vivas DK609 kr678 krKøb
8Ultrashop619 kr619 krKøb
9Gucca.dk659,95 kr659,95 krKøb
10Butik24 DK823 kr823 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Philips OneBlade Pro 360 QP6552 Ansigt og Krop Barbermaskine

Philips

Alsidigt barberværktøj til ansigt og krop med innovativt 360° skær, 20 trimmeindstillinger og 120 minutters batterilevetid. Vandtæt og ergonomisk design.

• barbermaskine
• skægtrimmer
• oneblade
• philips trimmer
• ansigt og krop
• 360 grader
• våd tør barbering
• genopladelig
• Præcis barbering og trimning til ansigt og krop
• 360° skær følger alle konturer

Beskrivelse

Philips OneBlade Pro 360 QP6552 er den ultimative barbermaskine til både ansigt og krop med revolutionær OneBlade-teknologi. Det innovative 360-graders skær følger naturligt kroppens konturer og sikrer præcis barbering selv på svært tilgængelige områder. Med 20 justerbare længdeindstillinger fra 0,4 til 10 mm kan du skræddersy dit look fra tæt barbering til fyldigere skæg. Den genopladelige litiumion-batteri leverer op til 120 minutters kontinuerlig brug efter kun 1 times opladning. LED-displayet viser batteristatus og har praktisk rejselås. Produktet er fuldt vandtæt (IPX7) og egnet til både våd og tør brug. Leveres komplet med præcisionskam, kropskam med hudbeskyttelse, reservelamel og opbevaringspose.

Specifikationer

display:LED digital
driftstid:120 minutter
spænding:100-240V
vandtæthed:IPX7
opladningstid:1 time
strømforbrug:5,4W
klingemateriale:Rustfrit stål
batteriteknologi:Litiumion
ergonomisk_design:Ja
længdeindstillinger:0,4-10 mm (20 trin)
reservehovedkompatibilitet:QP210/QP220/QP230/QP410/QP420/QP610/QP620

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Kan OneBlade Pro 360 bruges både til ansigt og krop?

Ja, OneBlade Pro 360 er specifikt designet til både ansigts- og kropsbarbering med særlige kamme til hver anvendelse.

Hvor mange længdeindstillinger har præcisionskammen?

Præcisionskammen har 20 forskellige længdeindstillinger fra 0,4 mm til 10 mm for præcis tilpasning.

Er barbermaskinen vandtæt og egnet til vådbarbering?

Ja, den er fuldt vandtæt (IPX7-klassificeret) og kan bruges både til våd og tør barbering.

Hvor længe holder batteriet på en opladning?

Batteriet giver op til 120 minutters kontinuerlig brug efter kun 1 times opladning med den medfølgende USB-kabel.

Følger der reservedele med i pakken?

Ja, der medfølger reservelamel, præcisionskam, kropskam med hudbeskyttelse og praktisk opbevaringspose.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aparat de tuns parul de pe fata si corp, Philips OneBlade Pro QP6552/15, Acumulator, Autonomie 120 min., Lungime 0, 4-10 mm, Cr

PriceData har fulgt prisen på Aparat de tuns parul de pe fata si corp, Philips OneBlade Pro QP6552/15, Acumulator, Autonomie 120 min., Lungime 0, 4-10 mm, Cr i 185 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 472 kr.

Den nuværende pris på 419 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Aparat de tuns parul de pe fata si corp, Philips OneBlade Pro QP6552/15, Acumulator, Autonomie 120 min., Lungime 0, 4-10 mm, Cr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Aparat de tuns parul de pe fata si corp, Philips OneBlade Pro QP6552/15, Acumulator, Autonomie 120 min., Lungime 0, 4-10 mm, Cr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026419 kr60 kr (13%)
22. maj 2026479 kr6 kr (1%)
21. maj 2026473 kr7 kr (1%)
20. maj 2026480 kr9 kr (2%)
19. maj 2026471 kr3 kr (1%)
18. maj 2026474 kr5 kr (1%)
17. maj 2026469 kr3 kr (1%)
16. maj 2026472 kr3 kr (1%)
15. maj 2026475 kr5 kr (1%)
14. maj 2026470 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret