Gå til hovedindhold

AOC U27U3CV 27" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skærm

AOCComputerskærmeEAN: 4038986182072
Pris fra 2.990 krtil 4.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.429 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.734 kr 5. mar.

Sammenlign priser på AOC U27U3CV 27" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skærm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2990 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
AOC 27" 4K skærm Graphic Pro U27U3CV
2.990 kr
Til butik
AOC 27" 4K skærm Graphic Pro U27U3CV billede

Produktinformation

AOC 27" 4K skærm Graphic Pro U27U3CV - 3840x2160 Nano IPS, 4ms, 1000:1, REC.709, HDR400, 2xHDMI/DP/USB-C(90w) - Skærme Skærme

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skærme
Artikel nr.: U27U3CV
EAN: 4038986182072
Varenr.: 1336111
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" AOC U27U3CV - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch
3.129 kr
Til butik
27" AOC U27U3CV - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 96W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

AOC U27U3CV monitor er skabt til farvenøjagtigt kreativt arbejde og effektiv produktivitet og kombinerer et IPS-panel med hardwarekalibrering for ensartet og pålidelig billedkvalitet. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, 2x USB-C med 96W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: Hardwarekalibrering; DisplayHDR 400; KVM switch; Gigabit Ethernet Den understøtter et ryddeligt skrivebord og et stabilt workflow med skarp 4K-detalje, præcis farvegengivelse og enkel kabeltilslutning til kompatible bærbare.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: U27U3CV
EAN: 4038986182072
Varenr.: 3437440
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC U27U3CV 27" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skærm
3.287 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC U27U3CV 27 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skærm
4.219 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
27" 4K skærm AOC U27U3CV - Nano IPS, HDR400, USB‑C dok
-12%4.399 kr
Før 4.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
27" 4K skærm AOC U27U3CV - Nano IPS, HDR400, USB‑C dok
-12%4.419 kr
Før 5.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC U27U3CV 27" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC U27U3CV 27" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK2.990 kr2.990 krKøb
2Proshop DK3.129 kr3.129 krKøb
3CompuMail DK3.287 kr3.287 krKøb
4Ultrashop4.219 kr4.219 krKøb
5Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
6Vivas DK4.419 kr5.618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC U27U3CV 27" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skærm

PriceData har fulgt prisen på AOC U27U3CV 27" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skærm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.701 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 3.341 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.814 kr.

Den nuværende pris på 2.990 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for AOC U27U3CV 27" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for AOC U27U3CV 27" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Pivot Skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. mar. 20262.990 kr23 kr (1%)
18. mar. 20262.967 kr23 kr (1%)
17. mar. 20262.990 kr256 kr (9%)
5. mar. 20262.734 kr47 kr (2%)
4. mar. 20262.781 kr23 kr (1%)
24. feb. 20262.758 kr40 kr (1%)
23. feb. 20262.718 kr10 kr (0%)
22. feb. 20262.708 kr10 kr (0%)
20. feb. 20262.718 kr10 kr (0%)
18. feb. 20262.708 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret