Gå til hovedindhold

AOC U27P2 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz

AOCComputerskærmeEAN: 4038986187343
Pris fra 1.858 krtil 2.313,56 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 455,56 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.802 kr 24. maj

Sammenlign priser på AOC U27P2 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1858 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC U27P2 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
1.858 kr
Til butik
AOC U27P2 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

AOC U27P2 - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: U27P2
EAN: 4038986187343
Varenr.: 995961807
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AOC U27P2 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS
1.981 kr
Til butik
AOC U27P2 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

AOC U27P2 monitor tilbyder præcis farvegengivelse og brede betragtningsvinkler til kreative og produktive arbejdsopgaver takket være sit IPS-panel. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilkoblinger: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: USB 3.2 Gen 1 hub; Højdejusterbar stander; Pivot; Drejbar; Tilt; TCO Certified Displays 9; Antirefleksbelægning Ergonomiske justeringer, bred tilslutningsmulighed og præcis billedgengivelse gør multitasking og detaljeret visuelt arbejde mere behageligt og effektivt.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: U27P2
EAN: 4038986187343
Varenr.: 2884600
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC MT IPS LCD WLED 27 U27P2
2.313,56 kr
Til butik
AOC MT IPS LCD WLED 27 U27P2 billede

Produktinformation

AOC MT IPS LCD WLED 27 U27P2 Oplev en imponerende visuel præstation med AOC MT IPS LCD WLED 27 U27P2. Denne 27 tommer monitor er udstyret med IPS-teknologi, der leverer fantastiske farver og brede betragtningsvinkler, hvilket gør den ideel til både arbejd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: TV & Lyd
EAN: 4038986187343
Varenr.: 92010

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC U27P2 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC U27P2 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.858 kr1.858 krKøb
2Proshop DK1.981 kr1.981 krKøb
3Ultrashop2.313,56 kr2.313,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC U27P2 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz

PriceData har fulgt prisen på AOC U27P2 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.797 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 2.313,56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.140 kr.

Den nuværende pris på 1.858 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for AOC U27P2 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for AOC U27P2 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.858 kr56 kr (3%)
24. maj 20261.802 kr262 kr (13%)
23. maj 20262.064 kr128 kr (6%)
22. maj 20262.192 kr11 kr (0%)
21. maj 20262.203 kr3 kr (0%)
20. maj 20262.200 kr7 kr (0%)
18. maj 20262.193 kr21 kr (1%)
16. maj 20262.172 kr43 kr (2%)
14. maj 20262.215 kr12 kr (1%)
13. maj 20262.203 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret