Gå til hovedindhold

Aoc Q27e4u 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz

AOCComputer – tilbehørEAN: 4038986182812
Pris fra 1.204 krtil 1.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 795 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.199 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Aoc Q27e4u 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1204 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" AOC Q27E4U - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS
1.204 kr
Til butik
27" AOC Q27E4U - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

AOC Q27E4U monitor leverer tydelige QHD-detaljer og ergonomisk komfort til produktivt kontorarbejde og daglig multitasking, med IPS-betragtningsvinkler for ensartet billedkvalitet. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; USB 3.2 Gen 1 hub; hardwarebaseret anti-blåt lys; højdejusterbart stativ; pivot; drejbar; tilt Komfortfokuseret justerbarhed og jævne bevægelser hjælper dig med at forblive præcis og afslappet gennem lange arbejdsdage, mens den indbyggede USB-hub gør det nemmere at tilslutte dine daglige enheder.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: Q27E4U
EAN: 4038986182812
Varenr.: 3435103
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aoc Q27e4u 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
1.249 kr
Til butik
Aoc Q27e4u 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz billede

Produktinformation

27" QHD IPS-panel leverer skarpe, farvekorrekte billeder 120 Hz opdateringsfrekvens med 4 ms svartid reducerer bevægelsesslør i videoer HDR og lokal dimming forbedrer kontrast, forbedrer detaljer i mørke scener Indbyggede højttalere, USB-hub og Ethernet gør konferenceløsninger enklere Ergonomisk stander med 150 mm højdejustering, pivot, tilt og drej for komfort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skærme
Artikel nr.: Q27E4U
EAN: 4038986182812
Varenr.: 5020067005
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
AOC 27" skærm Q27E4U
1.290 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC E4 Q27E4U 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI 120 Hz
1.345 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" AOC E4 Q27E4U - Quad HD IPS, 120 Hz, sort
-14%1.899 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" AOC E4 Q27E4U - Quad HD IPS, 120 Hz, sort
-14%1.919 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC E4 Q27E4U 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI 120 Hz
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aoc Q27e4u 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aoc Q27e4u 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.204 kr1.204 krKøb
2Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
3Komplett DK1.290 kr1.290 krKøb
4CompuMail DK1.345 kr1.345 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr3.118 krKøb
7Ultrashop1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aoc Q27e4u 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz

PriceData har fulgt prisen på Aoc Q27e4u 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz i 146 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.227 kr.

Den nuværende pris på 1.204 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Aoc Q27e4u 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Aoc Q27e4u 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.204 kr44 kr (4%)
16. maj 20261.248 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.249 kr45 kr (4%)
2. maj 20261.204 kr5 kr (0%)
1. maj 20261.209 kr5 kr (0%)
29. apr. 20261.204 kr39 kr (3%)
28. apr. 20261.243 kr3 kr (0%)
27. apr. 20261.246 kr38 kr (3%)
9. apr. 20261.208 kr1 kr (0%)
6. apr. 20261.207 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret