Gå til hovedindhold

AOC Pro-line 24P3QW 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz

AOCComputerskærmeEAN: 4038986140775
Pris fra 1.417 krtil 1.919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 502 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.245 kr 10. mar.

Sammenlign priser på AOC Pro-line 24P3QW 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1417 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC Pro-line 24P3QW 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz
1.417 kr
Til butik
AOC Pro-line 24P3QW 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz billede

Produktinformation

AOC Pro-line 24P3QW - P3 Series - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: 24P3QW
EAN: 4038986140775
Varenr.: 1000903318
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" AOC P3 Series 24P3QW - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS
1.425 kr
Til butik
24" AOC P3 Series 24P3QW - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS billede

Produktinformation

AOC 24P3QW monitor leverer pålidelig produktivitet og videokonferencefunktioner med et IPS-panel og indbygget webcam til hybridarbejde. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB hub Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; 2MP webcam med Windows Hello; 5W+5W højttalere Balancerede farver, brede betragtningsvinkler og indbyggede samarbejdsværktøjer gør hverdagsopgaver og fjernmøder mere behagelige og produktive.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 24P3QW
EAN: 4038986140775
Varenr.: 3231883
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AOC 24P3QW 23,8" Full HD skærm - 100 Hz, IPS, sort
1.899 kr
Til butik
AOC 24P3QW 23,8" Full HD skærm - 100 Hz, IPS, sort billede

Produktinformation

Arbejd smartere med en kontorskærm i topkvalitetAOC 24P3QW er en 23,8" Full HD IPS-skærm, der giver skarpe billeder, brede betragtningsvinkler på 178° og behagelig brug hele dagen. Med indbygget webkamera (2 MP) og mikrofon er den klar til videomøder, mens to højttalere på i alt 10 W sørger for tydelig lyd. Anti-refleks, flimmerfri teknologi og Low Blue Light skåner øjnene i lange arbejdsdage.Fleksibel opsætning til kontor og hjemmearbejdeSkærmen er skabt til kontoret med fuld ergonomi: højdejustering op til 15 cm, vippe, dreje og pivot 90° til lodret visning. Den indbyggede USB-hub (4x USB-A 3.2 Gen 1) gør det let at tilslutte tilbehør, mens 2x HDMI og 1x DisplayPort giver fleksible forbindelser. Maks. opdateringshastighed på 100 Hz og 4 ms GTG reagerer hurtigt i hverdagsbrug.Skærmstørrelse: 60,5 cm (23,8") IPS, fladOpløsning: 1.920 × 1.080 (16:9), 100 Hz, 4 ms GTGLysstyrke/kontrast: 300 cd/m², 1.000:1 (dynamisk 50.000.000:1)Betragtningsvinkler: 178°/178°, anti-refleks, 3HFarver: 16,7 mio., sRGB-dækning: 124,3 %Tilslutninger: 2× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2, lydudgangUSB-hub: 4× USB-A 3.2 Gen 1Multimedia: 2 MP kamera, mikrofon, 2× højttalere (10 W)Ergonomi: Højde 15 cm, tilt -5° til 35°, drej 180°, pivot -90° til 90°, VESA 100 × 100 mmStrøm: 12,77 W typ., standby 0,5 W, 100–240 V, 50/60 HzMål med fod: B 54,0 × H 52,0 × D 20,0 cm; vægt 5,06 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skærme
Vægt: 10.14g
EAN: 4038986140775
Varenr.: 2078004
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AOC 24P3QW 23,8" Full HD skærm - 100 Hz, IPS, sort
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC Pro-line 24P3QW 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC Pro-line 24P3QW 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.417 kr1.417 krKøb
2Proshop DK1.425 kr1.425 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Vivas DK1.919 kr2.088 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC Pro-line 24P3QW 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz

PriceData har fulgt prisen på AOC Pro-line 24P3QW 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.245 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 1.434 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.348 kr.

Den nuværende pris på 1.417 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for AOC Pro-line 24P3QW 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for AOC Pro-line 24P3QW 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20261.417 kr17 kr (1%)
15. maj 20261.434 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.432 kr15 kr (1%)
13. maj 20261.417 kr15 kr (1%)
12. maj 20261.432 kr15 kr (1%)
11. maj 20261.417 kr10 kr (1%)
7. maj 20261.427 kr3 kr (0%)
6. maj 20261.424 kr7 kr (0%)
5. maj 20261.417 kr8 kr (1%)
25. apr. 20261.409 kr64 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret