Gå til hovedindhold

AOC | Gaming 25G3ZM/BK - LED-Skærm - Gaming - 24.5 (1920 x 1080) - @240Hz - VA-panel - 1ms | Sort/Rød

AOCComputerskærmeEAN: 4038986140911
Pris fra 901 krtil 1.159 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 851 kr 13. maj

Sammenlign priser på AOC | Gaming 25G3ZM/BK - LED-Skærm - Gaming - 24.5 (1920 x 1080) - @240Hz - VA-panel - 1ms | Sort/Rød og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 901 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC Gaming 25G3ZM/BK 25" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz
901 kr
Til butik
AOC Gaming 25G3ZM/BK 25" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming 25G3ZM/BK - G3 Series - LED-skærm - gaming - 25" (24.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort, rød

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: 25G3ZM/BK
EAN: 4038986140911
Varenr.: 1000742765
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24,5" AOC G3 25G3ZM - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - VA
901 kr
Til butik
24,5" AOC G3 25G3ZM - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - VA billede

Produktinformation

AOC 25G3ZM/BK monitor leverer konkurrencedygtig respons til hurtige og eSports gameplay med et højkontrast VA-panel. Størrelse: 25" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 240Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; ShadowControl; 1 ms GTG response; Low input lag; High contrast 3000:1 Kombinationen af adaptive sync, lav latency og høj kontrast giver glidende, klare billeder og præcis kontrol til hurtige reaktioner og bedre nøjagtighed i intense kampe.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 25G3ZM/BK
EAN: 4038986140911
Varenr.: 3117554
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AOC | Gaming 25G3ZM/BK - LED-Skærm - Gaming - 24.5 (1920 x 1080) - @240Hz - VA-panel - 1ms | Sort/Rød
975 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm AOC 25G3ZM/BK 25" FHD 240 Hz VA
-14%1.049 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm AOC 25G3ZM/BK 25" FHD 240 Hz VA
-14%1.069 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AOC 25G3ZM/BK 25" - Gamingskærm - 240Hz - GEEKD.dk
1.149 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
AOC 25G3ZM/BK G3 Series LED-Skärm för Gaming 24,5''
-53%1.156 kr
Før 2.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC Gaming 25G3ZM/BK 25 VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz
1.159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC | Gaming 25G3ZM/BK - LED-Skærm - Gaming - 24.5 (1920 x 1080) - @240Hz - VA-panel - 1ms | Sort/Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC | Gaming 25G3ZM/BK - LED-Skærm - Gaming - 24.5 (1920 x 1080) - @240Hz - VA-panel - 1ms | Sort/Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK901 kr901 krKøb
2Proshop DK901 kr940 krKøb
3CS MEGASTORE DK975 kr1.014 krKøb
4Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
5Vivas DK1.069 kr1.138 krKøb
6Geekd1.149 kr1.149 krKøb
7Teknikproffset DK1.156 kr1.215 krKøb
8Ultrashop1.159 kr1.159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC | Gaming 25G3ZM/BK - LED-Skærm - Gaming - 24.5 (1920 x 1080) - @240Hz - VA-panel - 1ms | Sort/Rød

PriceData har fulgt prisen på AOC | Gaming 25G3ZM/BK - LED-Skærm - Gaming - 24.5 (1920 x 1080) - @240Hz - VA-panel - 1ms | Sort/Rød i 159 dage. Laveste pris i perioden er 851 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 965 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 912 kr.

Den nuværende pris på 901 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for AOC | Gaming 25G3ZM/BK - LED-Skærm - Gaming - 24.5 (1920 x 1080) - @240Hz - VA-panel - 1ms | Sort/Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for AOC | Gaming 25G3ZM/BK - LED-Skærm - Gaming - 24.5 (1920 x 1080) - @240Hz - VA-panel - 1ms | Sort/Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026901 kr6 kr (1%)
31. maj 2026907 kr22 kr (2%)
30. maj 2026929 kr24 kr (3%)
29. maj 2026905 kr21 kr (2%)
27. maj 2026884 kr6 kr (1%)
26. maj 2026878 kr6 kr (1%)
25. maj 2026884 kr21 kr (2%)
24. maj 2026863 kr24 kr (3%)
23. maj 2026887 kr24 kr (3%)
22. maj 2026911 kr53 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret