Gå til hovedindhold

AOC G4 Q25G4SR 24" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 300 Hz

AOCComputerskærmeEAN: 4038986142748
Pris fra 1.888 krtil 2.679 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 791 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.784 kr 1. maj

Sammenlign priser på AOC G4 Q25G4SR 24" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 300 Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1888 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC G4 Q25G4SR 24" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 300 Hz
1.888 kr
Til butik
AOC G4 Q25G4SR 24" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 300 Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming Q25G4SR - LED-skærm - gaming - 25" (24.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 300 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 0.3 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort, rød

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: Q25G4SR
EAN: 4038986142748
Varenr.: 1003382455
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24,5" AOC Q25G4SR - 2560x1440 (QHD) - 300Hz - IPS
-23%1.899 kr
Før 2.470 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
24,5" AOC Q25G4SR - 2560x1440 (QHD) - 300Hz - IPS billede

Produktinformation

AOC Q25G4SR gaming monitor leverer en ultrareaktiv oplevelse med et IPS-panel for præcise farver og hurtig responstid. Størrelse: 25" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 300Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI 2.1, DisplayPort Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; DisplayHDR 400; 1 ms GtG; MPRT 0.3 ms; eSports base; ergonomisk fod Responsiv bevægelseshåndtering, HDR-lysstyrke og ergonomiske justeringer giver konkurrenceorienterede spillere et komfortabelt, præcist grundlag til hurtig gameplay og nøjagtige billeder.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: Q25G4SR
EAN: 4038986142748
Varenr.: 3383159
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
AOC 25" gamingskærm Q25G4SR
2.190 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC G4 Q25G4SR 24 Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 300 Hz
2.679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 Q25G4SR 24" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 300 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 Q25G4SR 24" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 300 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.888 kr1.888 krKøb
2Proshop DK1.899 kr1.899 krKøb
3Komplett DK2.190 kr2.190 krKøb
4Ultrashop2.679 kr2.679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC G4 Q25G4SR 24" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 300 Hz

PriceData har fulgt prisen på AOC G4 Q25G4SR 24" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 300 Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.784 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 2.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.036 kr.

Den nuværende pris på 1.888 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for AOC G4 Q25G4SR 24" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 300 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for AOC G4 Q25G4SR 24" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 300 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.888 kr11 kr (1%)
23. maj 20261.899 kr291 kr (13%)
22. maj 20262.190 kr303 kr (16%)
20. maj 20261.887 kr12 kr (1%)
18. maj 20261.899 kr12 kr (1%)
17. maj 20261.887 kr12 kr (1%)
15. maj 20261.899 kr65 kr (3%)
14. maj 20261.964 kr20 kr (1%)
13. maj 20261.984 kr4 kr (0%)
12. maj 20261.988 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret