Gå til hovedindhold

AOC B3 24B35HM2 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz

AOCComputerskærmeEAN: 4038986142182
Pris fra 549 krtil 719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 529 kr 30. mar.

Sammenlign priser på AOC B3 24B35HM2 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
AOC 24" skærm 24B35HM2
-21%549 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AOC 24" skærm 24B35HM2 billede

Produktinformation

AOC 24" skærm 24B35HM2 - 1920x1080 VA, 100hz, 1ms*, 4000:1, VGA/HDMI - Skærme Skærme

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 24B35HM2
EAN: 4038986142182
Varenr.: 1330421
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC B3 24B35HM2 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz
621 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24" AOC B3 24B35HM2 Fuld HD 100 Hz - Sort
-31%679 kr
Før 982 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 24" AOC B3 24B35HM2 Fuld HD 100 Hz - Sort billede

Produktinformation

AOC B3 24B35HM2. Skærm diagonal: 60,5 cm (23.8"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 4 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. VESA montering. Produktfarve: SortDisplayAdobe RGB dækning: 83,7%Antirefleksskærm: JaBerøringsskærm: IngenBT.2020 dækning: 56,7%Farveskala DCI-P3: 77,8%HD-type: Fuld HDKontrastforhold (typisk): 4000:1LED-baggrundsbelysning: JaMaksimal opdateringshastighed: 100 HzMålingstype af responstid: GTG (Gray to Gray)Naturligt aspektforhold: 16:9NTSC-dækning (typisk): 85,2%Overfladehårdhed: 3HPaneltype: VAPixel pitch: 02745 x 02745 mmPixeltæthed: 93 ppiResponstid: 4 msSkærm diagonal: 60,5 cm (23.8")Skærm diagonal (metrisk): 60,5 cmSkærm form: FladSkærmens lysstyrke (typisk): 300 cd/m²Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixelSkærmteknologi: LEDsRGB-dækning (typisk): 102%Svartid (MPRT): 1 msSynlig størrelse, horisontal: 52,7 cmSynlig størrelse, vertikal: 29,6 cmSynsvinkel, horisontal: 178°Synsvinkel, vertikal: 178°Type af baggrundslys: W-LEDVis antal farver: 16.7 millio...

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skærme
Vægt: 4.23g
EAN: 4038986142182
Varenr.: 1816681
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24" AOC B3 24B35HM2 Fuld HD 100 Hz - Sort
-30%699 kr
Før 1.002 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC B3 24B35HM2 24 VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC B3 24B35HM2 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC B3 24B35HM2 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK549 kr549 krKøb
2CompuMail DK621 kr621 krKøb
3Boligcenter DK679 kr679 krKøb
4Vivas DK699 kr768 krKøb
5Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC B3 24B35HM2 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz

PriceData har fulgt prisen på AOC B3 24B35HM2 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz i 152 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 621 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 543 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for AOC B3 24B35HM2 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for AOC B3 24B35HM2 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026549 kr72 kr (12%)
30. maj 2026621 kr5 kr (1%)
27. maj 2026616 kr47 kr (8%)
23. maj 2026569 kr3 kr (1%)
22. maj 2026572 kr25 kr (4%)
20. maj 2026597 kr63 kr (12%)
17. maj 2026534 kr1 kr (0%)
16. maj 2026535 kr2 kr (0%)
15. maj 2026533 kr1 kr (0%)
14. maj 2026534 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret